Hader - permanentny brak kontaktu z wykonawcą

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Luszka
Posts: 16
Joined: Wed 15 Feb, 2012

.

Post by Luszka » Wed 15 Feb, 2012

...


GrzeTom
Posts: 21
Joined: Sat 22 Oct, 2011
Location: Wawa

Post by GrzeTom » Mon 25 Jun, 2012

I co w temacie HADER?
Ja jestem "już" po pierwszej rozprawie w sądzie... i Pan Szostak stawił się osobiście.....
Sedzina niestety zachciała powołać jeszcze architekta. Wiec odroczka.
A jak u was? Ciekaw jestem ile spraw i jakich sądach ma Szostak (HADER).
Dobudowałem "szkieleta" do kostki..
Trwa wykańczanie...

Luszka
Posts: 16
Joined: Wed 15 Feb, 2012

Post by Luszka » Sat 14 Jul, 2012

...

GrzeTom
Posts: 21
Joined: Sat 22 Oct, 2011
Location: Wawa

Post by GrzeTom » Sat 14 Jul, 2012

Nie czaje... Kim jest Waclaw?
Dobudowałem "szkieleta" do kostki..
Trwa wykańczanie...

Marcin L
Posts: 1364
Joined: Sat 26 Mar, 2005
Location: z Polski

Post by Marcin L » Tue 17 Jul, 2012

No niezle :roll: ....ktos tu szyfrem pisze.........

Luszka
Posts: 16
Joined: Wed 15 Feb, 2012

Post by Luszka » Tue 17 Jul, 2012

...

Marcin L
Posts: 1364
Joined: Sat 26 Mar, 2005
Location: z Polski

Post by Marcin L » Tue 17 Jul, 2012

:roll: rozumiem Twoje rozgoryczenie ale to nie prawda co piszesz ....zapraszam do siebie na budowe zeby udowodnic ze naszych szwedzkich kolegow po fachu juz dawno przescignelismy...

to tak jakbys napisala ze wszyscy polacy to zlodzieje samochodow, bo ktos tam jakiemus niemcowi auto ukradl i mial polskie obywatelstwo. :neutral:
Jesli ktos naprawe czuje sie Polakiem to tylko tu w kraju bedzie naprawde szczesliwy mimo trudnosci i niektorych patologi zycia codziennego....wiem co pisze mialem firme za granica zarabialem latwe pieniadze a dopiero teraz czuje ze realizuje sie zawodowo mimo ze czasem jest ciezko :idea:
???

Luszka
Posts: 16
Joined: Wed 15 Feb, 2012

Post by Luszka » Tue 17 Jul, 2012

...

Marcin L
Posts: 1364
Joined: Sat 26 Mar, 2005
Location: z Polski

Post by Marcin L » Tue 17 Jul, 2012

Nie wypada mi komentowac decyzji wlasciciela tego portalu. Buduje teraz piekny dom i naprawde zapraszam, nie po to zeby sie zareklamowac bo na to juz za pozno, tylko zebys zmienila swoje negatywne zdanie o polskich budowlancach.
Ja juz napisalem - kazdy popelnia bledy i tak naprawde liczy sie tylko sposob w jaki zostaja one rozwiazane/poprawione :idea:

GrzeTom
Posts: 21
Joined: Sat 22 Oct, 2011
Location: Wawa

Post by GrzeTom » Tue 17 Jul, 2012

Luszka wrote:....... [ciach]
Sprawa sądowa uświadomiła mi jedną rzecz. Polskie prawo wymaga solidnego retuszu....[ciach].....
To już jesteś po sprawie z Szostakiem? stawił sie, miał papugę, czy sam sie bronił?
Dobudowałem "szkieleta" do kostki..
Trwa wykańczanie...

Luszka
Posts: 16
Joined: Wed 15 Feb, 2012

Post by Luszka » Tue 17 Jul, 2012

...

User avatar
TERMIT
Posts: 486
Joined: Mon 12 Mar, 2012

Post by TERMIT » Tue 17 Jul, 2012

Post usunię™ty na prośbę autora.

Marcin L
Posts: 1364
Joined: Sat 26 Mar, 2005
Location: z Polski

Post by Marcin L » Tue 17 Jul, 2012

Niewiem jak w US ale biorac pod uwage polskie domy szkieletowe i ich skandynawskie odpowiedniki to naprawde w wielu dziedzinach a szczegolnie pod wzgledem jakosci wykonczenia wnetrza ,,bijemy ich na glowe" np.szara fuga biale plytki ktore tam maja wszyscy, a u nas piekne lazienki ktore odzwierciedlaja indywidualne gusta inwestorow.
Rowniez sposob wykonczenia elewacji jest u nas na duzo bardziej ,,estetycznym poziomie" a nie jakas malowana decha -choc i ta wyglada fajnie .
TERMICIE Polscy wykonawcy ida wlasna droga i jesli bys stworzyl analogiczne warunki finansowo-organizacyjne u nas w kraju :roll: .to hmmm.....rozmarzylem sie troche.

User avatar
TERMIT
Posts: 486
Joined: Mon 12 Mar, 2012

Post by TERMIT » Tue 17 Jul, 2012

Post usunię™ty na prośbę autora.

User avatar
TERMIT
Posts: 486
Joined: Mon 12 Mar, 2012

Post by TERMIT » Tue 17 Jul, 2012

Post usunię™ty na prośbę autora.

Marcin L
Posts: 1364
Joined: Sat 26 Mar, 2005
Location: z Polski

Post by Marcin L » Tue 17 Jul, 2012

Co do muru biurokracji itp to masz racje....nie chodzilo mi o styl wykonczenia wnetrza raczej, a o dokladnosci wykonania niektorych detali( fuga trafia w fuge na naroznikach ,ladnie zaszpachlowane laczenia plyt gipsowych,polaczenie podlogi panel-plytka bez listwy ) .
Moja ocena opiera sie na osobistych doswiadczeniach, mozna zachowac regionalny styl dbajac przy tym o estetyke wykonania jak np. u naszych zachodnich sasiadow czy nie szukajac daleko u polskich gorali
Porowujac np.drewniane domy goralskie to ich skandynawskie odpowiedniki wygladaja jak stodoly z oknami-widzialem oczywiscie tez kilka naprawde fajnych domow w norwegii ale ogolnie to kicha....wiec akurat w tym wzgledzie ,,bijemy ich na glowe". :cool:

User avatar
TERMIT
Posts: 486
Joined: Mon 12 Mar, 2012

Post by TERMIT » Tue 17 Jul, 2012

Post usunię™ty na prośbę autora.
Attachments
dom-podchalanski.png
(66.94 KiB) Downloaded 20458 times

Maniek
Posts: 1
Joined: Thu 30 Aug, 2012

Post by Maniek » Thu 30 Aug, 2012

Luszka wrote:@GrzeTom, u nas jeszcze nie koniec :) To dopiero początek tej całej "zabawy" :)
Witam,
Jestem inwestorem z jednej z lokalizacji wymienionych na forum jako przykład fuszerki Hadera.
Hader wziął od nas dużą zaliczkę (na materiały), rozpoczął budowę ale szybko zniknął, zostawiając naszą budowę w stanie zagrażającym naszemu bezpieczeństwu. Mam wrażenie że mógłbym się podpisać po większością postów dotyczących sposobu działania Hadera... Teraz czekamy na pierwszą rozprawę.
Życzę wszystkim (nam) szczęścia w uzyskaniu choć odrobiny sprawiedliwości po kontakcie z Haderem.
Pozdrawiam,
Maniek

GrzeTom
Posts: 21
Joined: Sat 22 Oct, 2011
Location: Wawa

Post by GrzeTom » Thu 30 Aug, 2012

O proszę.. kolejny... ;-( Współczuje..
Napisz 3 zdania jak i kiedy doszło do "umowy" z Hader i poźniej jej zerwania? Ciekawi mnie czy to ja byłem ostatnim złapanym czy już ty? Masz sprawe w sądzie? Były już rozprawy?
Dobudowałem "szkieleta" do kostki..
Trwa wykańczanie...

Luszka
Posts: 16
Joined: Wed 15 Feb, 2012

Post by Luszka » Fri 31 Aug, 2012

...

GrzeTom
Posts: 21
Joined: Sat 22 Oct, 2011
Location: Wawa

Post by GrzeTom » Fri 31 Aug, 2012

Łuksza. Nie ma sensu wylewać swoich żalów do "moderatorów forum" za to, że Szotaczysko stało sie "uznanym doradcą". Pan Nitka wyraził już swe ubolewanie i zmienił mu ksywe i tyle mógł zrobić. Pan Nitka nigdy nie powiedział że poleca/rekomenduje Szostaka!!
To my daliśmy sie nabić w butelkę Szostakowi, na jego "ładne oczy" i.. i tyle!! Teraz my musimy sie znim po sadach prowadzać i miejmy nadzieję, że my będziemy mieli dane, by z niego nasze pieniądze sciągnąć!! Chodźby miał w skarpetkach pojść pod most...
Dobudowałem "szkieleta" do kostki..
Trwa wykańczanie...

Luszka
Posts: 16
Joined: Wed 15 Feb, 2012

Post by Luszka » Fri 31 Aug, 2012

Więc może lepiej zabrzmi: wszyscy się zbłaźniliśmy dając się nabrać na ładne oczy Szostaka :)
No dobra. Żalów tu już wylewać nie będę, co nie znaczy, że zapomnę :P

Ciekawe tylko ilu poszkodowanych przez Szostaka inwestorów się pojawi jeszcze na tym forum? ;)
Przyznam, że jestem trochę zaskoczona, że Szostak oszukał aż tylu ludzi...I zaczynam się zastanawiać czy on kontynuuje ten swój przestępczy proceder pod jakimś innym szyldem :/

Luszka
Posts: 16
Joined: Wed 15 Feb, 2012

Post by Luszka » Mon 18 Feb, 2013

...

GrzeTom
Posts: 21
Joined: Sat 22 Oct, 2011
Location: Wawa

Post by GrzeTom » Mon 18 Feb, 2013

Luszka wrote:Widzę, że panowie usuwają swoje posty o Szostaku. Daliście się zastraszyć?
Tchórzostwem nie wygracie z Szostakiem.
Nie to tylko "TERMIT"... który ogólnie sie usunął z forum... A Szostaczek... jest w domu i straszy sądami, w tym i mnie..., ale sam nie ma odwagi i jaj by sie stawić na rozprawach ;-( Szkoda gadać...
WAŻNE BY NIKT NOWY NIE DAŁ SIE ZŁAPAĆ!!!
Attachments
DSC_0001_low.jpg
(27.6 KiB) Downloaded 16169 times
Dobudowałem "szkieleta" do kostki..
Trwa wykańczanie...

Luszka
Posts: 16
Joined: Wed 15 Feb, 2012

Post by Luszka » Mon 18 Feb, 2013

...

Beocjusz
Posts: 2
Joined: Tue 12 Mar, 2013

Post by Beocjusz » Fri 15 Mar, 2013

Jakbym czytal historie wlasnej budowy - wszystkie mechanizmy niemal jota w jote, choc firma inna...
Wyludzenie duzej zaliczki, redukcja ekipy, tysiace wymowek i gra na zwloke, a po wyrzuceniu z budowy zemsta w postaci faktur wystawionych za nie wiadomo co i firma windykacyjna...
Trzymajcie sie bo tacy ludzie nie maja skrupulow.

GrzeTom
Posts: 21
Joined: Sat 22 Oct, 2011
Location: Wawa

Post by GrzeTom » Sat 11 May, 2013

Luszka wrote:I masz rację GrzeTom - ważne, by nikt nowy nie dał się złapać.
Wiem, że to czytasz, Szostak. Nie odpuszczę Ci tego, co nam wszystkim zrobiłeś. Będę Cię ścigać do końca, oczywiście zgodnie z literą prawa (bo tak lubisz mi zarzucać, że prawa nie znam). I pamiętaj Szostak, że prawo jest po mojej stronie.
Ależ sie "Szostaczek" dziś rano zdziwił jak o 7:05 dziś do niego z komornikiem zapukałem...
Oj wielkie było jego zdziwienie, wielkie ... przy zajmowaniu komorniczym ...
.
Nadal czekał na wezwania do Sądu... a tymczasem wyrok zapadł i uprawomocnił się... ( ech nieznajomośc prawa)...
Trcohe mi go było dziś szkoda, ale z drugiej strony tyle ludzi naoszukiwał, to niech ponosi konsekwencje...
Temida jest po naszej stronie... oby było z czego ściągac..
Dobudowałem "szkieleta" do kostki..
Trwa wykańczanie...

Luszka
Posts: 16
Joined: Wed 15 Feb, 2012

Post by Luszka » Fri 31 May, 2013

...

GrzeTom
Posts: 21
Joined: Sat 22 Oct, 2011
Location: Wawa

Post by GrzeTom » Fri 31 May, 2013

W domu miał tylko stare [ciach].....;-(
A co zrobił z taka fura kasy... Może przepił? Może wypalił ? Nie wiemi, ale jedno wiem, że bedę go scigał do skutku..
Dobudowałem "szkieleta" do kostki..
Trwa wykańczanie...

malgorzata18X
Posts: 1
Joined: Tue 24 Sep, 2013

Post by malgorzata18X » Tue 24 Sep, 2013

Już nieaktualne :D Trzymać się z dala od takich ludzi :D

JanuszBol
Posts: 1
Joined: Thu 05 Dec, 2013

Re:

Post by JanuszBol » Thu 05 Dec, 2013

Tak patrząc po tym co piszecie, to nic tylko brać rzeczoznawcę, niech wszystko opisze i do sądu. Sam miałem podobny problem i wiem jak to się odbywa. Polecam Pana Stawiarskiego. Namiary znajdziecie na stronie www.bieglyrzeczoznawca.pl, a i jest tam telefon 603 324 300

GrzeTom
Posts: 21
Joined: Sat 22 Oct, 2011
Location: Wawa

Re:

Post by GrzeTom » Thu 05 Dec, 2013

Wszystko fajnie, ale sprawy w Sądzie to każdy z nas z panem Grzegorzem Szostakiem (HADER) już tyle powygrywał , że ho ho.... Mamy prawomocne wyroki , komorników itp. Pytanie co z tego, jak Szostak jest niewypłacalnym bezrobotnym pokrzywdzonym przez "los" za sprawą tych wrednych klientów, którzy wytoczyli mu bezczelnie procesy !!! A "wredne sądy" nie stanęły w obronie prywaciarza" ...

Powinien do końca życia (i jeden dzień dłużej), w kamieniołomach pracować i spłacać każdemu z nas kasę w ratach...!! Ale takie rzeczy tylko u Korwina Mikke, a nie w IV RP...
W IV RP Pan Szostak siedzi na kanapie i się śmieje z nas naiwniaków, którzy zgodnie z litera prawa mogą mu …. komorników z cykliczną wizytacją wysyłać….
Dobudowałem "szkieleta" do kostki..
Trwa wykańczanie...

GrzeTom
Posts: 21
Joined: Sat 22 Oct, 2011
Location: Wawa

Re:

Post by GrzeTom » Thu 08 May, 2014

Czy ktoś wie co sie z Mr SZOSTAK dzieje? Jakoś tak cicho o nim sie zrobiło. Czyzby zaszył sie w swymi papużkami i papierosami i nigdzie nic nie robi?
Dobudowałem "szkieleta" do kostki..
Trwa wykańczanie...



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”