PROMOPACK c.d.II

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
Anja
Posts: 21
Joined: Sat 04 Feb, 2006

PROMOPACK c.d.II

Post by Anja » Thu 16 Feb, 2006

ZGODNIE Z UMOWĄ INFORMUJĘ PAŃSTWA CO NASTĘPUJE :
W DNIU WCZORAJSZYM PROMOPACK MIAŁ PRZYSTĄPIĆ DO UGODY. MIAŁAM DO ZAGWARANTOWANE PISEMNYM POROZUMIENIEM Z DNIA 13.02.2006 W KTÓRYM RÓWNIEŻ PODANO ŻE W DNIU 15.02.06 NASTĄPI ROZEBRANIE ŚCIANY W KTÓREJ PĘKŁA RURA. TĄ ŚCIANĘ OWSZEM WCZORAJ ROZEBRANO , RURĘ MA JUŻ NAPRAWIONĄ PRZEZ HYDRAULIKA ( USTALONO ŻE TA AWARIA JEST JEGO WINĄ ), JEDNAK PO ZDJĘCIU ELEWACJI TEJ JEDNEJ ŚCIANY WSZYSCY ZOBACZYLI JAK ARTYSTYCZNIE ZOSTAŁO ZAMONTOWANE OCIEPLENIE I FOLIE - CUDO , DZIWNE ŻE ŚCIANY W ŚRODKU PRZY DUŻYCH MROZACH KTÓRE BYŁY NIE POZAMARZAŁY.
JEŚLI CHODZI O PODPISANIE UGODY TO DO NIEJ NIE DOSZŁO , POINFORMOWANO MNIE ŻE PAN PRAWNIK PROMOPACKU WŁAŚNIE PILNIE WYJECHAŁ DO ANGLI - DZIWNY ZBIEG OKOLICZNOŚCI NIE UWAŻACIE ? 13.02.06 -JESZCZE BYŁ PRZY PODPISANIU POROZUMIENIA I ZGADZŁ SIĘ NA TEN TERMIN UGODY.
CHCIAŁAM WCZORAJ ABY PRZYSTĄPILI DO UGODY Z INNYM PRAWIKIEM ALE POWIEDZIANO MI ŻE TYLKO Z TYM PRAWIKIEM CHCĄ WSPÓŁPRACOWAĆ.
JEDEN Z PANÓW PREZESÓW PROSIŁ MNIE ABY ZGODZIŁA SIĘ NA ZMIANĘ TERMNIU NA PONIEDZIAŁEK I ABYM BYŁA PEWNA ŻE NIC NIE WYKRĘCĄ NATYCHMIAST WYŚLE MI FAX-EM POTWIERDZENIE, ŻE ZGODNIE Z PROJEKTEM
UGODY KTÓRY OTRZYMALI OD MOJEGO PRAWNIKA, ZGOADZAJĄ SIĘ Z WSZYSTKIMI UMIESZCZONYMI W NIM ZALECENIAMI POWOŁANEGO RZECZOZNAWCY
PANA NITKI.
NIESTETY CZEKAŁAM DO DZISIEJSZEGO PORANKA ALE NIC TAKIEGO NIE PRZESŁANO DO MNIE.
TAK WIĘC PANI KTÓRA PISZE ŻE W WALENTYNKOWY WIECZÓR PANOWIE PREZESI JĄ USPOKOILI ŻE JEJ BUDOWA TO BĘDZIE CACY - CÓŻ POWODZENIA BO NAPRAWDĘ NIE ŻYCZĘ NIKOMU TAKICH PROBLEMÓW.
NADAL WSTRZYMIJĘ SIĘ Z PODANIEM NA ŁAMACH TEGO FORUM CAŁEJ EKSPERTYZY RZECZOZNAWCY I ZDJĘĆ TERMOWIZYJNYCH BO LICZĘ ŻE PANOWIE PREZESI JEDNAK ZAŁATWIĄ SPRAWĘ POLUBOWNIE BEZ SĄDU, ALE TAKIE OSOBY JEK PAN JACEK P. CZY PANI OD WALENTYNKOWEJ KOLACJI Z PREZESAMI NAPRAWDĘ ZACHĘCAM DO BEZPOŚREDNIEGO KONTAKTU ZE MNĄ I ZOBACZENIA NA WŁASNE OCZY O CZYM ROZMAWIAMY I O CO MAM TAKIE PRETENSJE DO PROMOPACKU.
ANJA


kamole
Posts: 28
Joined: Sun 27 Nov, 2005

Post by kamole » Thu 16 Feb, 2006

Pani Anju, niestety - nie jadłam kolacji podczas spotkania z Panami Prezesami! Nie można mnie więc nazwać "Panią od walentynkowej kolacji". Ale widać, nie czytała Pani uważnie mojej wypowiedzi na forum - wyraźnie napisałam, że nie próbowano mnie przekupić :) A zapewniam, że po całym dniu pracy byłam diabelnie głodna i pewnie byłoby to bardzo łatwe :) No i już jedna z Pań na forum poddawała wątpliwość moje słowa, że chyba moja opinia nie jest zgodna z prawdą, bo wieczorem Panowie Prezesie dzwonili właśnie do niej, więc nie mogli w tym czasie raczej rozmawiać się ze mną! Mea culpa! Jako matka małego dziecka wciąż nie mogę sobie pozwolić na życie życiem wieczorno-nocnym. Wstyd się przyznać, ale dla mnie wieczór to godziny już po 17., a nocka - tuż po dobranocce. Moje Cudo po prostu nie zasypia beze mnie! Dziękuję za słowa "powodzenia", zakładam, że padają ze szczerego serca. Wypowiadałam się już na forum na temat tego, że przykro mi z Pani powodu i proszę mi wierzyć, że - również z całą sympatią - mam nadzieję, że wkrótce sprawa zakończy sie dla Pani pomyślnie. A spotkanie z Panią - z przyjemnością, ponieważ słyszałam wiele dobrego o Pani wspaniałym smaku architektonicznym i pomysłach, które udalo się Pani zrealizować budując dom marzeń. Pozdrawiam serdecznie - Katarzyna

czarek63
Posts: 390
Joined: Thu 03 Mar, 2005
Location: Polska

Post by czarek63 » Fri 17 Feb, 2006

Witam

Odnoszę się z całym szacunkiem do Pań ,które mają wiele zalet ( pewno dużo więcej aniżeli męzczyźni) :lol: :lol:

ale jak widać ani Anji wspaniały smak architektoniczny ,ani pewnie Ciebie Kamole zachwyt nad urodą domów Promopacku ,nie ustrzegł ani nie ustrzeże przed skutkami...........tych zalet

nie mogę znaleźć linku do strony ,więc napiszę króciutko o co mi chodzi

otóż na podstawie badań przeprowadzonych w Wielkiej Brytanii stwierdzono ,że za ten sam samochód w salonie kobieta przeciętnie płaci więcej o około 1500 funtów aniżeli mężczyzna , a i usterkowość tych samochodów jest statystycznie wyższa

jakie z tego wnioski :lol: :lol: :lol:

pozdrawiam
czarek63

kamole
Posts: 28
Joined: Sun 27 Nov, 2005

Post by kamole » Fri 17 Feb, 2006

Cóż, z wynikami badań psychologii społecznej nie będę polemizować, bo one zazwyczaj są... prawdziwe :) Ale przecież świat byłby nudny, gdyby wszyscy byli tak racjonalni, prawda? Na pocieszenie - mój inspektor nadzoru jest mężczyzną zdecydowanie znającym się na technologii budownictwa szkieletowego, a przy tym oddaje się z pasją wykonywanemu zawodowi, więc ... rzucam się na szeroką wodę. K


Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”