BESKID DREW

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
admytrow
Posts: 6
Joined: Mon 05 Jan, 2015

BESKID DREW

Post by admytrow » Thu 06 Aug, 2015

Witam,
Czy zna ktoś firmę Beskid Drew z Pewli Małej? Jeśli tak to proszę o jakieś opinie - http://beskid-drew.pl/kontakt
Pozdrawiam


Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: BESKID DREW

Post by Wojciech Nitka » Thu 06 Aug, 2015

Co to za firm, co reklamuje się nie swoimi realizacjami ?
Ten ładny dom na stronie głównej to dom modelowy firmy Misoni. Stoi w Łomiankach.
Więc jak chcesz budować z firmą, która już na wstępie jest niewiarygodna - to buduj.

edysia
Posts: 1
Joined: Sat 19 Sep, 2015

Re: BESKID DREW

Post by edysia » Sat 19 Sep, 2015

Koszmarna firma, buduje domy z odpadowego drewna, a w dodatku z mojej budowy uciekła nie kończąc i zabierając 50000 zł, oszust właściciel pan Daniel ma już na kilku stronach wystawione na sprzedaż długi i kilka licytacji komorniczej. Jeśli ktoś wątpi w moje słowa lub myśli że to pomówienia konkurencji zapraszam do kontaktu, chętnie pokaże swój dom zbudowany przez tą firmę z pękającymi ścianami, cieknącymi oknami, krzywą podłogą itd mój telefon 660637239.

admytrow
Posts: 6
Joined: Mon 05 Jan, 2015

Re: BESKID DREW

Post by admytrow » Mon 28 Sep, 2015

A gdzie był kierownik budowy w takim razie? No i umowy Państwo nie mieliście?

admytrow
Posts: 6
Joined: Mon 05 Jan, 2015

Re: BESKID DREW

Post by admytrow » Mon 28 Sep, 2015

edysia wrote:Koszmarna firma, buduje domy z odpadowego drewna, a w dodatku z mojej budowy uciekła nie kończąc i zabierając 50000 zł, oszust właściciel pan Daniel ma już na kilku stronach wystawione na sprzedaż długi i kilka licytacji komorniczej. Jeśli ktoś wątpi w moje słowa lub myśli że to pomówienia konkurencji zapraszam do kontaktu, chętnie pokaże swój dom zbudowany przez tą firmę z pękającymi ścianami, cieknącymi oknami, krzywą podłogą itd mój telefon 660637239.
Poza tym czy mowa jest o Beskid-Drew czy Bewed? Bo to chyba inne firmy...

admytrow
Posts: 6
Joined: Mon 05 Jan, 2015

Re: BESKID DREW

Post by admytrow » Thu 18 Feb, 2016

Firma Beskid Drew zakończyła w poniedziałek moją budowę w stanie deweloperskim - projekt Zawoja DW17
Główną wadą tej firmy jest kontakt z szefem, który często nie odbiera telefonu, trzeba się kilka razy przypominać i równie często zmienia terminy przyjazdu ekipy. Podejrzewam, że przyczyną jest zbyt duża ilość zleceń przez co mieliśmy również opóźnienie.
Do zalet muszę zaliczyć bardzo dobre materiały, solidne wykonanie oraz niską cenę. Dostaliśmy też kilka gratisów jak taras czy podwyższenie dachu w cenie. Pracownicy bardzo mili i uprzejmi. Kierownik budowy miał pewne zastrzeżenia, które Wykonawca wypełnił.
Zobaczymy jak dom będzie sprawdzał się w użytkowaniu, póki co jest ok.
W razie potrzeby można do mnie pisać to udostępnię zdjęcia i podam nr tel.

admytrow
Posts: 6
Joined: Mon 05 Jan, 2015

Re: BESKID DREW

Post by admytrow » Wed 06 Apr, 2016

Historii z tą firmą ciąg dalszy. Po wyjeździe i wkroczeniu innej ekipy wyszły na jaw inne usterki. Pan z Beskid zadeklarował się, że oczywiście poniesie cześć kosztów i w ramach rozliczenia prześle drewno na taras... od tamtej pory zero drewna i pieniędzy, "Pan" nie odbiera tel., a jak dzwonię z innego nr to oczywiście odbiera udaje, że to nie on. Śmiech na sali żeby dorosły mężczyzna bawił się w taki rzeczy. Na szczęście obecna firma wykona mi poprawki, za które niestety będę musiała zapłacić. Ale sprawa idzie do sądu więc jest cień szansy... NIE POLECAM firmy BESKID DREW - oszust który nie respektuje umowy i gwarancji

admytrow
Posts: 6
Joined: Mon 05 Jan, 2015

Re: BESKID DREW

Post by admytrow » Mon 18 Apr, 2016

Firma zwróciła nam pieniążki i wykonała taras - troszkę późno ale udało się. Ogólnie jak ktoś lubi sporty ekstremalne i ma mocne nerwy to firma dla takiej osoby. Ja cieszę się że już mam za sobą całą budowę. Póki co mieszkamy już w naszym domku marzeń i na razie jest pięknie :)



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”