Budował ktoś z firmą Domdrev z Jeleśni k./ Żywca?

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
wojtowicz_sylwia
Posts: 2
Joined: Thu 04 Feb, 2016

Budował ktoś z firmą Domdrev z Jeleśni k./ Żywca?

Post by wojtowicz_sylwia » Fri 26 Feb, 2016

Proszę o opinię o tej firmie osób które z nią budowały.


robibrojek
Posts: 3
Joined: Sat 03 Sep, 2016

Re: Budował ktoś z firmą Domdrev z Jeleśni k./ Żywca?

Post by robibrojek » Sat 03 Sep, 2016

Stanowczo odradzam współpracę z firmą Domdrev
Budowa jest ciągle w toku od 03.2015 – termin zakończenia czerwiec 2015 zgodnie z podpisaną umową a mamy wrzesień 2016.
Przyjeżdżają jak mają ochotę, trudno z nimi ustalić konkretne terminy – Krzysztof, Adrian Puda non stop kłamie, Adriana odpowiedź to „za dwa tygodnie” – co utrudnia skoordynowanie prac związanych z montażem instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej i innych.
Po wysłanych dwóch wezwaniach nie ukończyli budowy pomimo tego,że zostało niewiele do zbudowania (schody z zabudową, zadaszenie tarasu i taras).
Harmonogram, który podpisali z odsetkami karnymi za niedotrzymanie terminu nie jest narzędziem, które potrafi ich zmobilizować do ukończenia budowy.Na dzień dzisiejszy narosło 21 000 zł odsetek i nie rozumiem dlaczego zwlekają (za każdy dzień opóźnienia naliczane jest 0,1%xkoszt budowy).
Dom jest budowany na złość nam, za nasze pieniądze – takie mam wrażenie.
Estetyka wykonania pozostawia dużo do życzenia.
Obecnie sprawa jest u adwokata.
Do końca września dostali kolejny termin na zakończenie prac.
Budowa jest opóźniona o 14 miesięcy :!:

domdrev
Posts: 1
Joined: Thu 27 Oct, 2016

Re: Budował ktoś z firmą Domdrev z Jeleśni k./ Żywca?

Post by domdrev » Thu 27 Oct, 2016

W związku z wystawieniem przez panią na portalu internetowym negatywnych opinii na temat naszej firmy informuję, iż w opiniach tych bezpodstawnie oczernia nas, podaje nieprawdę, a co najistotniejsze robi to pani publicznie, za co grozi odpowiedzialność karna.
Mając powyższe na uwadze wzywam panią do usunięcia negatywnych opinii na temat naszej firmy, bo w przeciwnym razie zgłoszę tą sprawą do organów ścigania.

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: Budował ktoś z firmą Domdrev z Jeleśni k./ Żywca?

Post by Wojciech Nitka » Thu 27 Oct, 2016

Może zamiast straszyć inwestora sądem itp. ustosunkuje się Pan (Pani) do zarzutów stawianych przez "robibrojek".
To bardziej uwiarygodni firmę wśród ewentualnych przyszłych inwestorów niż żądaniem usunięcia posta czy straszeniem zgłoszeniem do organów ścigania.
Sądzę, że "robibrojek" nie pisze sobie tylko po to żeby pisać, a w sumie ma żal do firmy w zakresie przedstawionym w poście.
W końcu każdemu (każdej firmie) mogą się przydarzyć wpadki. Ale wówczas, dla dobra firmy, warto wyjść z twarzą.

Grzegorzrutkowski
Posts: 1
Joined: Mon 11 Mar, 2019

Re: Budował ktoś z firmą Domdrev z Jeleśni k./ Żywca?

Post by Grzegorzrutkowski » Mon 13 May, 2019

Temat jest już trochę stary ale go odświeżę.

Zleciłem firmie Domdrev budowę domu. Jest to pierwszy z planowanych 4. Jak na razie mam zdecydowanie pozytywne odczucia. Po pierwsze nie mam problemu z kontaktem z Panem Adrianem. Szukając wykonawcy kontaktowałem się z wieloma firmami działającymi w rejonie Bielska-Białej i co mnie zaskoczyło, dobry kontakt nie jest czymś oczywistym.
Udało się umówić i obejrzeć inne podobne domy budowane przez tą firmę. Polecam takie rozwiązanie, można obejrzeć w jaki sposób firma wykonuje np łączenia, konstrukcja schodów i jakich materiałów firma używa. Można wtedy zdecydować czy odpowiada nam takie wykonanie. No i potwierdza, że mamy do czynienia z firmą która realnie działa :-).
Dom został przywieziony i postawiony na przygotowanym wcześniej fundamencie dosłownie w ciągu kilku dni. Co więcej odbyło się to bez mojej obecności na miejscu budowy. Miałem obawy, że taki "samopas" odbije się na niedoróbkach ale po dokładnym sprawdzeniu znalazłem dosłownie kilka drobiazgów.
Na dzień dzisiejszy kończę prace wykończeniowe. Z zadań które ma do zrealizowania firma Domdrev pozostał montaż schodów (schody leżą w paczkach u mnie, zostały przywiezione razem z konstrukcją domku). Mam nadzieję, że ich montaż uda się umówić i przeprowadzić równie płynnie jak poprzednie etapy budowy.
Na chwile obecną planuję zlecić im budowę kolejnego domu.

AniaKr
Posts: 1
Joined: Tue 07 Apr, 2020

Re: Budował ktoś z firmą Domdrev z Jeleśni k./ Żywca?

Post by AniaKr » Tue 07 Apr, 2020

Trafiłam na tę stronę ponad rok temu, szukając opinii o firmie DomDrev. Dzisiaj, po zakończonej budowie, mogę sama podzielić się opinią na ich temat. W zasadzie mogę powiedzieć, że każdemu inwestorowi życzę takiej bezproblemowej współpracy z wykonawcą. Wszystkie terminy i ustalenia zostały dotrzymane, a wątpliwości, które zapewne pojawiają się podczas każdej budowy - były na bieżąco wyjaśniane. Również kierownik budowy nie zgłaszał uwag co do wykonania prac przez ekipę. Wieloletnie doświadczenie i wiedzą w temacie widoczne nawet dla laika i przekłada się na sprawną, szybką realizację przedsięwzięcia. Estetyka wykonania - bez zastrzeżeń. Kontakt z p. Adrianem także.

Trzepatowicz
Posts: 1
Joined: Mon 25 May, 2020

Re: Budował ktoś z firmą Domdrev z Jeleśni k./ Żywca?

Post by Trzepatowicz » Mon 25 May, 2020

Osobiście nigdy z nimi nie budowałem. Ale mojego kuzyna szwagier ich zna i z tego co wiem to wypowiadał się o nich raczej w superlatywach. Myślę, że można spróbować podjąć jakąś współpracę.



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”