DREWDOM czy DREWHOME czy SZOSTAK

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Romulus
Posts: 3
Joined: Tue 25 Sep, 2018

Re: DREWDOM czy DREWHOME czy SZOSTAK

Post by Romulus » Tue 25 Sep, 2018

Szukałem informacji, dostałem posty od użytkowników, którzy mają 1 post i to reklamujący firmę, dostałem też animozje chyba prywatne administratora, no bo przecież co mnie interesuje kto na jakiej podstawie odszedł z pracy. Szkoda.


marcinn
Posts: 2
Joined: Sun 03 Jun, 2018

Re: DREWDOM czy DREWHOME czy SZOSTAK

Post by marcinn » Wed 03 Oct, 2018

Romulus wrote:Szukałem informacji, dostałem posty od użytkowników, którzy mają 1 post i to reklamujący firmę, dostałem też animozje chyba prywatne administratora, no bo przecież co mnie interesuje kto na jakiej podstawie odszedł z pracy. Szkoda.
Kogo wybrałeś? Może być priv.

BartOch
Posts: 8
Joined: Tue 18 Jul, 2017

Re: DREWDOM czy DREWHOME czy SZOSTAK

Post by BartOch » Fri 01 Feb, 2019

Słuszny cytat: ..." dostałem też animozje chyba prywatne administratora, no bo przecież co mnie interesuje kto na jakiej podstawie odszedł z pracy. Szkoda..."

Stanley
Posts: 1
Joined: Sun 17 Feb, 2019

Re: DREWDOM czy DREWHOME czy SZOSTAK

Post by Stanley » Sun 17 Feb, 2019

Chcąc rozpocząć budowę zaglądałem na to forum. Nie ukrywam, że miałem trochę wątpliwości, czy budowa w konstrukcji szkieletowej ma sens i którą firmę wybrać - pierwszy dom, brak doświadczenia (generalnie forum super - bardzo mi pomogło). Wahałem się właśnie między tymi trzema firmami wymienionymi w tytule wątku - trochę to była loteria. Po spotkaniu z panem Szostakiem miałem wątpliwości - nie kwestionuję kompetencji, ale jakoś nie "zaiskrzylo". DrewDom odpowiedział na maila później niż DrewHome. Gdy spotkałem się z przedstawicielami DrewDom na targach w kwietniu 2018 w Krakowie zrobili na mnie dobre wrażenie, pomijając ich stosunek do Drew Home. Pierwszy kontakt z firmą Drew Home miałem w październiku 2016. Przedstawiony koszt realizacji był zbliżony do innych ofert z regionu Małopolski. Dobre wrażenie zrobiło na mnie podejście do klienta. Wtedy też zdecydowałem się na podpisanie umowy przedwstępnej. Budowa miała się rozpocząć w 2017, jednak załatwianie formalności w urzędach zajęło mi znacznie więcej czasu niż zakładałem. Drew Home nie robił z tego powodu problemów. Na tym etapie, badając rynek byłem jeszcze skłonny stracić zadatek i wybrać inna firmę, gdyby coś było nie tak. W końcu w lipcu 2018 na płycie fundamentowej wykonanej przez inną firmę, pierwsza ekipa DH (Łukasz) rozpoczęła wznoszenie konstrukcji. Tempo prac na tym etapie robiło nieprawdopodobne wrażenie. Po trzech tygodniach nowa ekipa (Marek) zaczęła realizację kolejnych etapów. Prace trochę zwolniły (częściowo z przyczyn losowych). Stan deweloperski został osiągnięty pod koniec grudnia 2018. Jakość wykonania i użyte materiały były na dobrym poziomie. W trakcie współpracy zawsze mogłem liczyć na przedyskutowanie wątpliwości i radę, co do możliwych rozwiązań. Współpraca sympatyczna zarówno z właścicielami, paniami z biura jak i ekipą na budowie. Uwagi zgłaszane przez mojego kierownika budowy były przyjmowane i uwzględniane przy wykonaniu, a drobne usterki usuwane. Generalnie kierownik budowy nie miał wielu uwag i na wszystkich etapach oceniał pracę jako dobrze wykonaną. W domu jeszcze nie mieszkam, jednak na obecnym etapie jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Drew Home i mogę tę firmę polecić każdemu, kto chciałby budować dom w technologii szkieletowej i uniknąć niepotrzebnego stresu.


Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”