Poznań i okolice

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
Agnieszka Brzezińska
Posts: 1
Joined: Tue 02 May, 2006

Poznań i okolice

Post by Agnieszka Brzezińska » Tue 09 May, 2006

Witam,
czy może Pan polecić solidną firmę z Poznania i okolic. Jestem zainteresowana budową domu w systemie kanadyjskim.
Pozdrawiam i z góry dziękuję
Agnieszka Brzezińska


Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Thu 11 May, 2006

To bardzo solidna i wiarygodna firma.
Ponadto będąc członkiem Stowarzyszenia Dom Drewniany zobowiązana jest przestrzegać - http://www.domydrewniane.org/files/standardy

druid
Posts: 23
Joined: Tue 06 Feb, 2007

Post by druid » Wed 07 Feb, 2007

Witam
Czy moge wiedziec o jakies firmie mowa? Jestem z Poznania i chce sie zorientowac w firmach budujacych domy w sys.kanadyjskim

robertn
Posts: 3
Joined: Thu 10 May, 2007

Post by robertn » Thu 10 May, 2007

Witam Panie Wojciechu
Goraca prośba o pomoc w znalezieniu firmy z Wielkopolski bądz z Polski jesli sie podejmą. Chodzi o budowe domu w systemie szkieletowym jeszcze w tym roku ma przełomie lipca - sierpnia.
Z góry dziekuje
robert

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Fri 11 May, 2007

robertn wrote:Chodzi o budowe domu w systemie szkieletowym jeszcze w tym roku ma przełomie lipca - sierpnia.
Wybacz, to chyba nie realne. Większość, a nawet i wszystkie rzetelne i wiarygodne firmy mają raczej zamknięty portfel zamówień na ten rok, a niektóre zamykają rok przyszły. Postaram się jednak jakąś firmę znaleźć.

elka27
Posts: 1
Joined: Mon 28 May, 2007

Post by elka27 » Mon 28 May, 2007

Witam,
dopisuję się do prośby robertna i rposzę o namiary na godne zufania firmy z Wielkopolski, w szczególności z Poznania.
Z góry dziękuję.
Elżbieta

RobertS
Posts: 16
Joined: Thu 24 May, 2007

Post by RobertS » Tue 29 May, 2007

Wybacz, to chyba nie realne. Większość, a nawet i wszystkie rzetelne i wiarygodne firmy mają raczej zamknięty portfel zamówień na ten rok, a niektóre zamykają rok przyszły. Postaram się jednak jakąś firmę znaleźć.[/quote]

Ja również prosze o namiary na godne zaufania firmy z okolic woj. pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Robert

robertn
Posts: 3
Joined: Thu 10 May, 2007

Post by robertn » Mon 11 Jun, 2007

Wojciech Nitka,
Panie Wojtku czy wie Pan coś o firmie blh z Trzebiatowa bo planuję z nimi budować?
pozdrawiam

taszka76
Posts: 1
Joined: Sun 24 Jun, 2007

Post by taszka76 » Sun 24 Jun, 2007

Ostatnio przeszukuję internet - chodzi mi o opinie na temat firm budujących w szkielecie. Dzięki Wam przynajmniej ominęłam Celbud. Mam pytanie do Poznaniaków i okolicznych Wielkopolan - macie jakąs firmę do polecenia? Panie Wojtku? Terminy nie naglą choc nie przeczę że chciałabym jak najszybciej :twisted: - ale nawet przyszły rok przeżyję :shock: - ale nie chcę utopić pieniędzy- interesuję mnie jednak szkielet przynajmniej do stanu "deweloperskiego" ale domek malutki :!: na 2 osoby jakieś 60-70 mkw. użytkowej powierzchni.
Pozdrawiam Forumowiczów, wdzięczna bedę za info na priva także a takze za ostrzeżenia :sad: :mrgreen:

stallion-man
Posts: 4
Joined: Mon 11 Feb, 2008

Post by stallion-man » Mon 11 Feb, 2008

Witam i pozdrawiam wszystkich na forum, a szczególnie Pana Wojciecha. Nie będę oryginalny i zapytam o firmę, którą polecacie do wybudowania domu z bala (1 piętrowy, 120 m2).
Mieszkam na granicy woj dolnośląskiego i wielkopolskiego.
Kontakt: pawel-wojtowicz1@wp.pl



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”