Problem,proszę o porade

Zagadnienia dotyczące działek budowlanych
Post Reply
moraw
Posts: 5
Joined: Sun 14 Oct, 2007

Problem,proszę o porade

Post by moraw » Sun 14 Oct, 2007

Posiadam działkę i w granicy działki ok 4 m sąsiad ma "gnojówke". Chcę wybudować sobie dom na działce, ale jak sie tego pozbyć? Podobno sa jakieś przepisy dot. składowania odchodów i musi byc chyba odpływ wody do jakiegos zbiornika - on tego nie ma. W jaki sposób zmusic go do usuniecia tego, do jakiej instytucji?? Jest napewno przepis ze takie cos musi byc conajmniej 30 metrow od drzwi i okien domu, ale ja jeszcze tam domu nie mam i jak to bedzie kiedy postawie dom??


Image


Tamlin
Posts: 26
Joined: Mon 11 Jun, 2007

Post by Tamlin » Mon 15 Oct, 2007

Nie lepiej pogadać z chłopem i wyjaśnić mu co i jak, ewentualnie podeprzeć się przepisami.
Taka wojna od samego początku to dobrze nie wróży i będzie się ciągnąć i trwać w nieskończoność.
Co do przepisów Starostwo Powiatowe Wydział Ochrony Środowiska i miła pani opowie co i jak.
Nie pozwól aby praca zdominowała całe twoje życie.

moraw
Posts: 5
Joined: Sun 14 Oct, 2007

Post by moraw » Mon 15 Oct, 2007

Tamlin wrote:Nie lepiej pogadać z chłopem i wyjaśnić mu co i jak, ewentualnie podeprzeć się przepisami.
Taka wojna od samego początku to dobrze nie wróży i będzie się ciągnąć i trwać w nieskończoność.
Co do przepisów Starostwo Powiatowe Wydział Ochrony Środowiska i miła pani opowie co i jak.
Rozmawiałem z nim i powiedział ze nie usunie tego a do wydzialu OŚ to podjade tam.


Post Reply

Return to “Zagadnienia dotyczące działek budowlanych i ich lokalizacji”