Jak byście jeszcze raz budowali - co byście zmienili?

Radości i problemy związane z budową domów naszych Forumowiczów.
Post Reply
alek
Posts: 700
Joined: Fri 14 Sep, 2007

Jak byście jeszcze raz budowali - co byście zmienili?

Post by alek » Mon 24 Nov, 2008

Natknalem sie w Internecie na ciekawy temat, mysle, ze ma pewne perspektywy rozwojowe u nas, dlatego przytaczam Go i zachecam do wypowiedzenia sie wlascicieli i uzytkonikow domow drewnianych

Re: Jak byście jeszcze raz budowali-jakie zmiany?
Autor: sabrilla 24.11.08, 21:52
Miałabym łazienkę i garderobę przy sypialni. I jakieś pomieszczenie na bibliotekę, bo mam problem z walającymi się wszędzie książkami. I większy garaż - na dwa samochody. I schody, koniecznie schody ze spocznikiem, chociaż tak naprawdę chyba najlepszy byłby dom parterowy
Na pewno zostawiłabym duże pomieszczenie gospodarcze i pralnię z suszarnią i duży pokój dzienny, bo w nim w ciągu dnia cała familia urzęduje.

eyesniebieskie napisała:
> Jak mielibyscie budować dom jeszcze raz,to co byście zmienili?
> Na co zwrócić szczególną uwagę,na co uważać?
> Dzieki z góry;)

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? ... a=87659672
------------------------------------------
inna wypowiedz cos wnoszaca:

Autor: miacasa 24.11.08, 19:04

lokalizację :)
------------------------------------------

jeszcze jedna:

Autor: Gość: al9
albo zrobiłbym piwnicę albo 50m2 pomieszczenie gospodarcze bo mamy garaz dwustanowiskowy a auta trzymamy na podjeżdzie... i ekspozycja tarasu na południe to nieporozumienie. Teraz sie zasłaniam i ciagle uciekam przed słońcem...
al
=====================

Koniec przytoczen
Pozdrawiam


alek
Posts: 700
Joined: Fri 14 Sep, 2007

Post by alek » Tue 25 Nov, 2008

Kolejny interesujacy glos z dyskusji z podanej wyzej strony:

Autor: Gość: marta

Powoli kończymy, ale już wiem: garaż na 1 samochód to porażka, tak do końca nie wiem co mam zrobić z pomieszczeniem nad garażem a mogłaby tam być nasza sypilania, z dużą garderoba i jeszcze jedną łazienką (ale to akurat kwestia kasy). Mam balkon na górze - na 100% bym już nie robiła balkonu ŻADNEGO!!!!! Taras jak mamy to jakby mamy wcięty narożnik domu i przez to miał byc taras z małym daszkiem. A gó...no taszej jest tak mały, że nawet stół nie wejdzie, zwykły taras i markiza i faktyczni enie od południa. M.

---------------------------------------------------------------

Podobny watek dla zainteresowanych tematem:

http://forum.muratordom.pl/czego-w-urza ... t25348.htm

Post Reply

Return to “Historie budowy domów”