MAGBOS

Radości i problemy związane z budową domów naszych Forumowiczów.
Post Reply
EGB
Posts: 2
Joined: Tue 16 Jun, 2009

MAGBOS

Post by EGB » Sun 21 Jun, 2009

Witam,
Polecono mi firmę MagBos ze Złotoryi. Mam pytanie, czy ktoś z forumowiczów miał doświadczenia z tą firmą.
Pozdrawiam,
Grzegorz


A_M
Posts: 11
Joined: Mon 10 Aug, 2009

Post by A_M » Mon 10 Aug, 2009

Witam!
Rozpoczęliśmy współpracę z firmą Magbos w grudniu 2008r. Obecnie jesteśmy w stadium budowy domu z bala drewnianego klejonego 140/200. Póki co współpraca przebiega bez zarzutu. Firma jest energiczna, podparta doświadczeniem rodzinnym. Widać , że dba o dobre podejście do klienta, ludzie znają się na budowaniu domów drewnianych. Robota idzie sprawnie, aż oczy się cieszą...Oby tak dalej... :smile:

A_M
Posts: 11
Joined: Mon 10 Aug, 2009

Post by A_M » Mon 10 Aug, 2009

Magbos w akcji dzień pierwszy...
Attachments
ost.JPG
dzień piąty
DSC03468.JPG
DSC03442.JPG
Dzień drugi

Kubaty
Posts: 191
Joined: Sun 22 Aug, 2004
Location: Warszawa

Post by Kubaty » Mon 10 Aug, 2009

Według mnie - "fajna firma" - na swoich stronach zmieszcza zdjęcia innych firm.
Pokaż im ten wpis. Ciekawe, które zdjęcia szybko usuną. A tak, na mój chłopski rozum, to świństwo, posługiwać się obcymi realizacjami.

Magbos
Posts: 3
Joined: Mon 10 Aug, 2009

Post by Magbos » Mon 10 Aug, 2009

Kubaty wrote:Według mnie - "fajna firma" - na swoich stronach zmieszcza zdjęcia innych firm.
Pokaż im ten wpis. Ciekawe, które zdjęcia szybko usuną. A tak, na mój chłopski rozum, to świństwo, posługiwać się obcymi realizacjami.
Szanowny Panie Kubaty. Firma Magbos ma jedynie zdjęcia ze swoich realizacji. Nigdy nie zamieszczaliśmy cudzych zdjęć. Jeżeli ma Pan wątpliwości co do autentyczności naszych zdjęć to proszę pisać na priva a udowodnimy, że jest Pan w błędzie. Bardzo prosimy nie oczerniać naszej firmy bezpodstawnie bo to jest, jak Pan to nazwał: "świnstwo"
Pozdrawiam
Tomasz Bosakiewicz - właściciel firmy

Kubaty
Posts: 191
Joined: Sun 22 Aug, 2004
Location: Warszawa

Post by Kubaty » Mon 10 Aug, 2009

To może warto napisać gdzie który dom stoi? Np ten na trzeciej stronie Galerii 14-te zdjecie i dalsze- czarna konstrukcja, białe ściany.

Magbos
Posts: 3
Joined: Mon 10 Aug, 2009

Post by Magbos » Tue 11 Aug, 2009

Kubaty wrote:To może warto napisać gdzie który dom stoi? Np ten na trzeciej stronie Galerii 14-te zdjecie i dalsze- czarna konstrukcja, białe ściany.
Ma Pan rację. W najbliższym czasie będziemy porządkować galerię i zamieścimy nazwy miejscowości. Dom ze zdjęcia czarno-biały - Cottbus. W tej technologii budowaliśmy również w Berlinie i Hamburgu. Dla niedowiarków poniżej zdjęcia z realizacji z Berlina:
Attachments
Kopie von CIMG0458.JPG
Kopie von CIMG0457.JPG
Kopie von CIMG0451.JPG

Kubaty
Posts: 191
Joined: Sun 22 Aug, 2004
Location: Warszawa

Post by Kubaty » Tue 11 Aug, 2009

Jak się bliżej przyjrzeć to niestety nie ten sam dom. Niestety.
Na jakiej wiosce domow modelowych w Niemczech stoi ten dom?

Magbos
Posts: 3
Joined: Mon 10 Aug, 2009

Post by Magbos » Wed 12 Aug, 2009

Kubaty wrote:Jak się bliżej przyjrzeć to niestety nie ten sam dom. Niestety.
Na jakiej wiosce domow modelowych w Niemczech stoi ten dom?
Jakby Pan się nie przyglądał tylko przeczytał dokladnie co napisałem to wiedział by Pan, że dom z Naszej strony, czarno-biały, stoi w Cottbus a w tej technologii postawiliśmy 3 domy w tym jeden biały w Berlinie (zdjęcia z forum) i brązowy w Hamburgu. Nie są to żadne domy z wioski modelowej. Powtarzam jeszcze raz, wszystkie zdjęcia z naszej strony są naszymi realizacjami. Jak ktoś nie wierzy proszę dzwonić to pokażemy "na żywo" I tyle na ten temat.
Pozdrawiam
Tomasz Bosakiewicz - właściciel firmy

A_M
Posts: 11
Joined: Mon 10 Aug, 2009

Post by A_M » Fri 14 Aug, 2009

My wciąż bardzo zadowoleni...:)
Attachments
DSC03540.JPG

A_M
Posts: 11
Joined: Mon 10 Aug, 2009

Dzień 12-sty

Post by A_M » Thu 20 Aug, 2009

Widać efekty pracy..
Attachments
dzien12.jpg
Firma pracuje pełną parą!

siwy11
Posts: 5
Joined: Thu 26 Feb, 2009

Re: Dzień 12-sty

Post by siwy11 » Sun 23 Aug, 2009

jak piszą tak robią byłem widziałem robi wrażenie

A_M
Posts: 11
Joined: Mon 10 Aug, 2009

Postepy pracy na dachu

Post by A_M » Tue 25 Aug, 2009

Pozdrawiamy śledzących nasze postępy na budowie...http://www.szkielet.pl/forum/images/smi ... iggrin.gif
Attachments
dachowka.jpg
Dla odwiedzających

JaKuBa
Posts: 225
Joined: Wed 28 Jan, 2009
Location: Wejherowo

Post by JaKuBa » Tue 25 Aug, 2009

Fajnie Ci się posuwa budowa do przodu. Jaki będziesz miał ostateczny uklad warstw w ścianie? Czy może pozostaną same bale?

A_M
Posts: 11
Joined: Mon 10 Aug, 2009

Post by A_M » Wed 26 Aug, 2009

Witam!
Zewnętrzne ściany bedziemy ocieplać od środka wełną drzewną 16 cm. Potem ruszt pod instalacje i regipsy. Ściany wewnętrzne stanowić będą bale. Pozdrawiam

A_M
Posts: 11
Joined: Mon 10 Aug, 2009

aktualny stan...

Post by A_M » Thu 17 Sep, 2009

aktualny stan
Attachments
Zdjecie0126.jpg

A_M
Posts: 11
Joined: Mon 10 Aug, 2009

Post by A_M » Thu 17 Sep, 2009

z zewnątrz
Attachments
Zdjecie0141.jpg

Kasiula136
Posts: 2
Joined: Sun 28 Feb, 2010

Post by Kasiula136 » Sun 28 Feb, 2010

A_M a ile was wyniósł całkowity koszt budowy domu? mam na myśli stan pod klucz?

A_M
Posts: 11
Joined: Mon 10 Aug, 2009

Post by A_M » Mon 01 Mar, 2010

Co do ceny pod klucz to jeszcze nie wyliczyliśmy dokładnych kosztów całej budowy. Orientacyjnie ok. 500 tys.
Attachments
DSC03845.JPG
Efekt końcowy wygląda tak...
DSC03881.JPG

Kasiula136
Posts: 2
Joined: Sun 28 Feb, 2010

Post by Kasiula136 » Mon 01 Mar, 2010

Domek śliczny!!! Jednak my możemy maksymalnie przeznaczyć 250 tysięcy :( Czy będziemy w stanie postawić za te pieniążki chociaż jakiś malutki w stanie pod klucz bez mebli, bez sprzętu typu AGD oczywiście? Proszę dajcie mi nadzieję :)

A_M
Posts: 11
Joined: Mon 10 Aug, 2009

Post by A_M » Tue 02 Mar, 2010

Witam!
Ceny domków drewnianych zależą od wielkości domu, co jest opczywiste, od wykończenia w środku( co ma niemałe znaczenie bo i ilośc punktów elektrycznych, instalacja ogrzewania - rodzaj ogrzewanaia, instalacja wodno-kanaizacyjna) wszystko ma znaczenie, no i wielkośc domu to wielkośc fundamentów.....nasze były ogromne, smialiśmy się z mężem , że wyglądały jak lotnisko o wylaniu płyty, no i ordzaj gruntu na którym stają fundamenty tez ma znaczenie, bo trzeba ustalić jak głębokie i jak wysokie maja być. Projekt naszego domu pochodzi z biura projektowego www.dom-projekt.pl . na tej stronie są rózne projekty , może coś dlka siebie znajdziecie. Są tam tez kosztorysy szacunkowe. A jeśli chodzi o firme budowlaną to bez zawachania polecam MAGBOS, budowalismy z nimi i jesteśmy bardzo zadowoleni. Solidni, słowni, pomocni w wielu sprawach. A i po rozliczeniu końcowym interesują się nadal. Życze powodzenia! A w domku drewnianym mieszka sie świetnie...:)
Pozdrawiam

EK
Posts: 1
Joined: Mon 27 Aug, 2012

Post by EK » Mon 27 Aug, 2012

Witam,
rozważam firme MAGBOS jako wykonawcę. Ciekawa jestem czy w ciągu 2 lat użytkowania A_M w dalszym ciągu jest zadowolony i czy mógłby tę firme polecić.



Post Reply

Return to “Historie budowy domów”