Haas - harmony 4

Radości i problemy związane z budową domów naszych Forumowiczów.
Post Reply
siwos
Posts: 1
Joined: Mon 16 May, 2011

Haas - harmony 4

Post by siwos » Mon 16 May, 2011

Jestem (od tygodnia) świeżo upieczonym posiadaczem domu Harmony 4 wykonanego przez firmę Haas. Jak ktoś jest zainteresowany kupnem domu od nich, to mogę się podzielić doświadczeniami.
Obecnie wykańczam całość (wziąłem stan deweloperski). Można do mnie jeszcze wpaść obejrzeć standard wykończenia (szczegóły na priv).
Pozdrawiam.


green truskawka
Posts: 1
Joined: Thu 02 Jun, 2011

Harmony 4

Post by green truskawka » Thu 02 Jun, 2011

Rozumiem, że jak chcesz się dzielić informacjami to jesteś nie tylko świeżo upieczonym ale i zadowolonym klientem Haasa.
My dopiero się przymierzamy do współpracy z Haasem. Mąż był oglądać ich La Grande i mu się bardzo podbał. WIelkiego doświadczenia z domami gotowymi nie mamy - ale dla nas jest najważniejsze by miec do czynienia z jedną ekipą w krótkim czasie. La Grande jest dla nas za mały. Własnie Harmony 4 podba mi sie najbardziej, zarówno projektowo jak i cenowo, na pewno powiększylibyśmy garaż na dwa stanowiska. W jakim rejonie jest Twój domek? Haas zaprasza do modelowego pod Poznaniem, ale na tym etapie to trochę dla mnie daleko (bardzo małe dziecko, które nie lubi podróżować). Mieszkamy pod Warszawą.

Post Reply

Return to “Historie budowy domów”