NITKA CIENIUTKI JAK BARSZCZ

Uwagi dotyczące funkcjonowania serwisu Budownictwo Drewniane.
Locked
PIOTR1718
Posts: 1
Joined: Fri 25 Jan, 2008

NITKA CIENIUTKI JAK BARSZCZ

Post by PIOTR1718 » Fri 25 Jan, 2008

NAPISALEM LICZAC, ZE GOSC MI POMOZE, POKIERUJE MNA ALBO ODESLE DO KOGOS KOMPETENTNEGO A TEN TYP PRZESLAL MI 3 LINKI - TYLE TO KAZDY MOZE POSZUKAC W NECIE!!!GORZEJ NIZ W WOJSKU - SZTUKA JEST SZTUKA - ZYJE W SWOIM SWIECIE, SWOJEJ STRONKI I PEWNIE LUDZI PODOBNYCH DO SIEBIE ZAMIAST POMAGAC LUDZIOM - IDEA, STOWARZYSZENIA
FRAJERSKIE PODEJSCIE CZLOWIEKA KTORY MA ZARAŻAC LUDZI PIEKNA IDEA - ODECHCIEWA SIE I MYSLE CZY NIE PRZESTAC SEGREGOWAC SMIECI TYLKO PO TO ABY ZIEMIA SIE SZYBCIEJ OCZYSCILA Z NAS WSZYSTKICH!!!
MAM NADZIEJE, ZE WSZYSCY WIDZICIE JAKI BIJE ZE MNIE ZAL I JAK SIE ROZCZAROWALEM TYPEM!
POZDRAWIAM I ZYCZE POWODZENIA - LICZCIE NA SIEBIE NIE NA FRAGLESOW!!!
NO JUZ MI TROCHE PRZESZLO - JEDNAK ZDANIA NIE ZMIENIE
WYBUDUJE CZYSTY DOM, BEDE SEGREGOWAL SMIECI ALE NIC NIE BEDE ZAWDZIECZAL TEMU TYPOWI!!!KIJ MU W PLECY!!!


Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Sat 26 Jan, 2008

Dla informacji Forumowiczów - to Pańskie zapytanie:
Witam!
Od dluzszego czasu buszuje po necie w związku z moim zainteresowaniem buowa domu. Mysle o domu nieduzym, tanim, cieplym, energooszczednym a nawet pasywnym. Mam wlasna wizje takiego domu ale nie mam mozliwości skonsultowania z fachowcem mojego pomyslu ktory chcialbym zrealizowac w najblizszych latach. Zwracam się z prośbą o pokierowanie mnie do osoby, ktora moglaby zaopinieowac i doradzic na etapie projektowania takiego domu a nastepnie porad w przypadku wyboru realizatora tego projektu.
Z gory dziekuje za udzieloną pomoc.
Pozdrowienia z Olsztyna
Piotr Rudowicz
tel. 608-66-45-66
A to fragment mojej odpowiedzi przesłanej na Pański adres mailowy:
Proponuję kontakt z firmą Domy i Domki ze Słomczyna - http://www.domyidomki.com
Firma będąc członkiem Stowarzyszenia Dom Drewniany winna spełniać -http://www.domydrewniane.org/files/standardy.pdf
Firma realizuje także domy wysokoenergooszczędne, tzw Domy pasywne.

Szanowny Panie,
cieszę się że podjął Pan temat na Forum. Mam przynajmniej możliwość publicznego wytłumaczenia się na Pański, zupełnie nie zrozumiąły, paniczny atak. Mogłem co prawda post usunąć, ale niech Forumowicze sami ocenią stanowisko Pana, Panie Piotrze Rudowicz.
Musi Pan jednak wiedzieć, że ja mogę pomóc, ale ... nie muszę. To jest moja dobrowolna decyzja i nigdy nie oczekuję podziękowania. Jednak Pańskie podziękowanie daleko odbiega od kultury, do której tu na Forum jesteśmy przyzwyczajeni.
Podałem Panu namiary na ludzi z firmy zafascynowanej projektowaniem i budową "domów pasywnych" o lekkiej konstrukcji szkieletowej, na ludzi będacych pasjonatami w swoim działaniu. Czy cóź więcej mogłem dla Pana zrobić? Mogłem - mogłem podac link do Polskiego Instytutu Domów Pasywnych, ale chyba też nie byłby pan zadowolony. To chyba taki już charakter. Ale na to ja już nie mam wpływu.

Mimo wszystko - ja pozdrawiam.

Locked

Return to “Uwagi dotyczące serwisu”