Nowy serwis

Uwagi dotyczące funkcjonowania serwisu Budownictwo Drewniane.
Post Reply
Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Nowy serwis

Post by Wojciech Nitka » Mon 28 Jan, 2008

Dziś, 28 stycznia 2008 roku, rusza nowy serwis - pod tytułem Buduj z drewna.

Proszę o wyrozumiałość, kiedy nie wszystko od początku będzie funkcjonować jak należy, ale muszę przyznać że nasz webmaster stara się jak może by serwis od poczatku działał należycie.

Nowością w serwisie będzie:
- Katalog Firm - katalog firm producentów materiałów budowlanych,
- nowa czytelniejsza wersja projektów domów drewnianych,
- usystematyzowane Zagadnienia Technologii,
- nowe zasady porad eksperckich,

Zresztą - ocencie nowy serwis sami. Wszelkie, konstruktywne, uwagi mile widziane, tak przeze mnie jak i przez naszego Webmastera. Zapraszam.


Grzegorz Szostak
Posts: 1601
Joined: Sun 21 Aug, 2005
Location: Siedlce
Contact:

Post by Grzegorz Szostak » Wed 30 Jan, 2008

Mam sugestię by wprowadzić obowiązkowe określanie w profilu "Skąd" - wystarczy nawet województwo.

czarek63
Posts: 390
Joined: Thu 03 Mar, 2005
Location: Polska

Post by czarek63 » Thu 31 Jan, 2008

greyg wrote:Mam sugestię by wprowadzić obowiązkowe określanie w profilu "Skąd" - wystarczy nawet województwo.
pomysł tyle fajny co bezsensowny

Arek
Posts: 120
Joined: Fri 28 Jan, 2005
Location: Warszawa

Post by Arek » Fri 01 Feb, 2008

Witam,
swego czasu poruszyłem temat ubezpieczenia domków drewnianych. Pan Wojtek obiecywał, że wprowdzi ten temat do tego forum i że będzie ono na bieżąco uzupełniane. I co... i nic. Czy coś z tego będzie czy też dajmy sobie spokój? Decyzja powinna należęc do forumowiczów, czy chcą dalej ciągnąć ten temat.

Michaelvove
Posts: 6
Joined: Wed 10 Dec, 2014
Location: Senegal
Contact:

Nowy serwis

Post by Michaelvove » Fri 12 Dec, 2014

Jak nie wiesz co wybra, to poczekaj do koca marca i we nowy polski skrypt... Nazwy nie podam, bo by mnie zatukli ;D

krzychut
Posts: 33
Joined: Thu 01 Apr, 2010
Location: Chojnice
Contact:

Re: Nowy serwis

Post by krzychut » Thu 19 Feb, 2015

Panie Wojtku po co są zakładane tematy w stylu: gdzie jedziecie na wakacje, gry po pracy, stare zdjęcia, książki, wasze hobby i inne bzdury? Wiem , że to nie pan je zakłada ale to na forum które z nazwy ma być forum dość specjalistycznym powoduje , że nie chce się tu zaglądać . Zajrzałem tu po kilku latach i widzę , że udzielają się tu teraz chyba najbardziej ci którzy chcą sobie tylko poklepać w klawiaturę nie koniecznie w tematach okołobudowlano drzewnych. Nie obawia się Pan, że fachowość dyskusji przez dopuszczanie coraz większej ilości takich tematów spowoduje, że forum o budowaniu z drewna będzie takim tylko z nazwy?

Jowisz
Posts: 3
Joined: Tue 24 Oct, 2017

Re: Nowy serwis

Post by Jowisz » Tue 24 Oct, 2017

ale takie rzeczy tez się fajnie czytało i można było zawrzeć nowe znajomości

zbiegusek
Posts: 285
Joined: Thu 27 Apr, 2017

Re: Nowy serwis

Post by zbiegusek » Tue 24 Oct, 2017

Nie żartuj! Jest dokładnie jak KrzychuT pisał - człek traci serce do tego forum, gdy widzi, że sami spamerzy się udzielają, a merytorycznych postów i dyskusji jak na lekarstwo. :\ Wywaliłbym Hydepark w chorerę i kasował wszystkie pozamerytoryczne posty w stylu "fajna stronka" albo i "i mnie się też podoba" Zwłaszcza jeżeli w podpisie jest link do jakiejś - po cichu reklamowanej - strony.



Post Reply

Return to “Uwagi dotyczące serwisu”