właściwe miejsce dla wątku (z podtekstem;)?!?

Uwagi dotyczące funkcjonowania serwisu Budownictwo Drewniane.
Post Reply
kisielek
Posts: 15
Joined: Sun 22 Aug, 2004
Location: Gdańsk

właściwe miejsce dla wątku (z podtekstem;)?!?

Post by kisielek » Sat 25 Jun, 2005

Witam!

Pierwotnie umieściłem tą wiadomość w wątku, który mnie bardzo zirytował, ale postanowiłem go umieścić również na właściwym miejscu:

"Spoglądając na forum wyrozumiałym okiem aczkolwiek dosyć krytycznym spostrzegłem wyjątkowo idiotyczny motyw. Spora część postów dotyczy pytania "jaka firma .........?". Po czym następuje odpowiedź Administratora rozwiewająca wszelkie wątpliwości: "wysłałem na priva!".
W celu zapobiegania mnożeniu niepotrzebnych i nic nie mówiących postów postanowiłem zwrócić się z podobnym zapytaniem, poza forum, prosto do autora odpowiedzi. W końcu po co zawracać innym głowę nic nie znaczącym newsom. I co? Cisza!
Panie Wojciechu! Taka polityka prowadzi do nikąd!
Podobnie jak w powyższym wątku wysłałem Panu grzecznie zapytanie na prywatnego e-maila kilka dni temu i nie miał Pan najmniejszej ochoty odpowiedzieć cokolwiek! Podobna sytuacja spotkała mnie już kilkakrotnie z Pana strony. Zero jakiejkolwiek odpowiedzi na prywatne wiadomości!
Pierwszego mojego posta będącego odpowiedzią na czyjeś pytanie, usunął Pan chwilę po jego ukazaniu się, a dotyczył on prostej odpowiedzi na proste pytanie: "czy ktoś może podać namiar na jakąś firmę....?" Jako zwyczajny inwestor podałem namiar na jakąś tam firmę i nic więcej! Po co to było kasować?

Jak to jest? Na forum śmieci Pan pustymi wiadomościami, a prywatnie nie raczy Pan odpowiedzieć nawet głupiego "nie wiem"?
Im bardziej zagłębiam się teorię, a już nawet praktykę budownictwa drewnianego tym częściej przekonuję się o:
- dużych Pańskich niedopatrzeniach formalnych,
- stronniczej polityki prowadzenia forum,
- baaaaardzo stronniczej polityki udzielania informacji o wykonawcach i producentach.
- .................? (nie powiem bo nie mam dowodów)
Po co to wszystko? Dla kogo Pan pracuje? Czy nie lepiej, żeby tego typu forum było w rękach zupełnie niezależnych? Dlaczego jest Pan populistą? Dlaczego tak usilnie unika Pan wszelkich opinii o wykonawcach, a co najciekawsze, opinii o samym sobie i swojej firmie?
Nie mam najmniejszych zastrzeżeń do Pańskiej wiedzy oraz powszechnej opinii „znawcy tematu” ale coś jest nie w porządku! Kogo Pan oszukuje?"


pozdrawiam
kisielek
kisielek


Post Reply

Return to “Uwagi dotyczące serwisu”