List otwarty firmy Perfekko do Wojciecha Nitki

Uwagi dotyczące funkcjonowania serwisu Budownictwo Drewniane.
Locked
Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

List otwarty firmy Perfekko do Wojciecha Nitki

Post by Wojciech Nitka » Sat 05 Nov, 2011

Poniżej zamieszczam list otwarty jaki otrzymałem od prezesa firmy Perfekko p. Adama Kleczkowskiego.
Ponieważ jest to list otwarty warto by Forowicze, a także ewentualni przyszli klienci firmy Perfekko zapoznali się z jego treścią i ... wyciągnęli wnioski z tego listu.

03 listopad 2011 r.
LIST OTWARTY DO PANA PREZESA WOJCIECHA NITKI
www.szkielet.com.pl, www.budujzdrewna.pl
Centrum Budownictwa Drewnianego, ul. Grunwaldzka 76/78, lok. 212, 80-244 Gdańsk

Szanowny Pan Prezes Wojciech Nitka,
W nawiązaniu do mojego pisma z dnia 16 sierpnia 2011 r., w związku z zupełnym Pana brakiem reakcji i dalszym promowaniem na prowadzonym przez Pana forum internetowym bezpodstawnych pomówień kierowanych w sposób zupełnie nieuzasadniony pod adresem moim oraz zarządzanych przeze mnie spółek, zmusza mnie Pan do wszczęcia wszelkich możliwych czynności prawnych, odpowiednich do zaistniałej sytuacji.
Wyrażam głębokie ubolewanie w odniesieniu do postawy, którą Pan reprezentuje i przyznaję, że trudno mi pojąć Pańskie całkowicie nieetyczne i niemoralne działania.
Przez okres kilku ostatnich miesięcy podejmowane przeze mnie czynności były mocno wyważone w nadziei, iż przemyśli Pan swoje postępowanie – jednak tak się nie stało, czym daje Pan dowód na działanie celowe prowadzone z premedytacją przeciwko mnie i przeciwko prowadzonym przeze mnie spółkom.
Pozostaje mi przypuszczać, iż Pana działania są działaniami mającymi na celu zwalczanie konkurencji niezrzeszonej w Pana Stowarzyszeniu, czego nie będę komentował w żaden sposób, a poddam jedynie dalszej uwadze odpowiednim instytucjom - ponieważ krzywdzi Pan w swoich działaniach nie tylko już mnie i prowadzone przeze mnie spółki, ale zdecydowanie szersze grono firm i osób prywatnych.
Na zakończenie pragnę powiedzieć, iż Pana zawziętość i prezentowane stanowisko powodują, że stracił Pan więcej niż może sobie wyobrazić, nie tylko w moich oczach, ale i w opinii wielu osób i instytucji branżowych i biznesowych.
Z poważaniem;
Adam Kleczewski Perfekko Polska sp. z o.o.

Do wiadomości:
- Gorzkiewicz i Buczkowski Adwokaci; Pan Adwokat Przemysław Buczkowski
- UOKIK; Pani Prezes Małgorzata Krasnodębska-Tomkiel
- EBEN POLSKA; Pan Prezes prof. Jacek Sójka
- SES; Pani Prezes Elżbieta Laskowska
- PSBD; Pan Prezes Adam Szewczyk
- ESOS; Pan Prezes dr Jerzy Walosik
- SEP; Pan Prezes Mieczysław Twaróg
- SOOIPP; Pan Prezes dr Krzysztof B. Matusiak
- PSBE; Pan Prezydent Rafał Schurma
- PIPHB; Pan Prezes Andrzej Królicki
- PIGPD; Pan Prezydent Sławomir Wrochna
- ITB; Pan Dyrektor Marek Kaproń
- BUDIMEX DANWOOD Sp. z o.o; Pan Prezes Jarosław Jurak
- UNIBEP S.A.; Pan Prezes Jan Mikołuszko
- Biura Nieruchomości współpracujące z Perfekko Polska sp. z o.o.


AdamK
Posts: 33
Joined: Sun 06 Nov, 2011
Location: Warszawa

Post by AdamK » Sun 06 Nov, 2011

Szanowni Państwo,

pozwalam sobie na skorzystanie z okazji napisania kilku słów, ponieważ jak widzę tu jeszcze mogę. Pan Wojciech Nitka zamyka wszystkie wątki na których staram się odpowiadać na stawiane zarzuty. Prawdopodobnie i ten będzie za moment nieczynny.

Zapraszam Państwa do zapoznania z naszą stroną internetową i z informacjami zamieszczonymi w zakładce aktualności. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu ze mną. Z przyjemnością pokażemy Państwu nasze realizacje i udzielimy wszelkich rzetelnych informacji.

Z poważaniem,
Adam Kleczewski
www.perfekko.com
698951900


P.S. Informacja dla Pana Wojciecha Nitki - wykonano kopię całego wątku w obawie, iż wypowiedź zostanie usunięta.

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Sun 06 Nov, 2011

Szanowny Panie - AdamK czy też Arte Bud i jeszcze projektstart,
proszę nie zaśmiecać tego Forum.

Właśnie z tego powodu zamykam wątek. Proszę pisać na swoich stronach - jako AdamK czy też Arte Bud i jeszcze jako projektstart. Tam Pan może chwalić samemu swoje budowy.


Locked

Return to “Uwagi dotyczące serwisu”