Pytania do experta??

Uwagi dotyczące funkcjonowania serwisu Budownictwo Drewniane.
Post Reply
rzyraf
Posts: 152
Joined: Wed 23 Feb, 2005
Contact:

Pytania do experta??

Post by rzyraf » Fri 17 Feb, 2006

Witam, od dluższego czasu oczekuję na odpowiedzi na pytanie zadane prywatnie?? Czy to zbyt dużo, czy też pytania niewygodne??
Albo niech Pan wywiesi listę pytań, na któe szkielet nie odpowiada.
Paweł Adamski


Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Fri 17 Feb, 2006

Szanowny Panie Adamski,
gdybym chciał odpowiadać na każde, bez znaczenia dla sprawy, pytania wysyłane mi na adres prywatny, nie zajmowałbym się niczym innym jak odpowiedziami na e-mail'e. Stąd niestety, nie zawsze odpisuję. Może to niegrzeczne, ale poprostu nie daje rady. A przecież nie w tym rzecz by odpowiać na zaczepki. Od zadawania pytań jest Forum. Jest i po to bym w wielu przypadkach nie musiał się powtarzać, a odpowiedzi czytało wielu Forumowiczów.

Ma Pan pytanie - proszę pytać na Forum. Ja nie mam nic do ukrycia.

rzyraf
Posts: 152
Joined: Wed 23 Feb, 2005
Contact:

Post by rzyraf » Fri 17 Feb, 2006

Szanowny Panie Nitka,
nie mam ochoty po raz kolejny wałkować tego samego (w sumie) tematu i przy okazji meritum sprawy wałkować np. problemy mego stanu psychicznego, czego już Pan kilkakrotnie próbował.Znalazłem natomiast nowe ciekawostki na wortalu i poprosiłem o wyjasnienia.
Ciekawe dla mnie, ze szybko i sprawnie odpowiadał Pan, gdy trzeba było negatywnie wypowiedzieć się na temat jakiegoś wykonawcy, natomiast kiedy prywatnie pytam Pana o pewne sprawy dot. jakości Pana serwisu - to już nie jest OK?? i nie warto szybko odpowiadać??
A jeżeli wprowadzanie w błąd osób odwiedzających forum jest "bez znaczenia dla sprawy: to pozostaje mi tylko pogratulować podejścia.

Paweł Adamski


Post Reply

Return to “Uwagi dotyczące serwisu”