Początek budowy.

Pochwal się swoją budową.
Post Reply
tonyfabio
Posts: 57
Joined: Tue 04 May, 2010

Początek budowy.

Post by tonyfabio » Wed 15 Dec, 2010

...


mewa
Posts: 14
Joined: Sat 18 Sep, 2010
Location: polska

Post by mewa » Thu 16 Dec, 2010

Witam. Ładny płot , pasuje do budynku drewnianego. kolor tez mi sie podoba moze napiszesz czym pomalowałes. Pozdrawiam forum.

tonyfabio
Posts: 57
Joined: Tue 04 May, 2010

Post by tonyfabio » Sat 18 Dec, 2010

Lazura Lexens - chyba ciemny orzech - jednokrotnie malowane. Drugi raz nie mialem czasu i troszeczke za ciemy jak sie okazlo. Ale trzyma juZ 3 rok.

Marcin L
Posts: 1364
Joined: Sat 26 Mar, 2005
Location: z Polski

Post by Marcin L » Sat 18 Dec, 2010

Ladne masywne te dechy dlugo wytrzymaja a tam widze z tylu domek ???? :wink:

Kubek
Posts: 124
Joined: Mon 12 Oct, 2009

Post by Kubek » Sat 18 Dec, 2010

Moim zdaniem jeśli na elewacji budynku jest jakiś kamień albo budynek jest z bala albo jakaś architektura na działce jest wykonana w stylu rustykalnym to myslę że płot pasuje inaczej groch z kapustą.

tonyfabio
Posts: 57
Joined: Tue 04 May, 2010

Post by tonyfabio » Sun 19 Dec, 2010

Marcin L wrote:Ladne masywne te dechy dlugo wytrzymaja a tam widze z tylu domek ???? :wink:
Domek po prawej to sasiada. Na zdjeciu z furtka w tle, za zabitymi dechami "suszy sie moja konstrukcja". Dalsze etapy niebawem

mewa
Posts: 14
Joined: Sat 18 Sep, 2010
Location: polska

Post by mewa » Sun 19 Dec, 2010

Witam. ''SUSZY SIE '' pod golym niebem?. Moja konstrukcja bedzie prawdopodobnie tak samo suszona. Narazie sa klopoty z pozyskaniem budulca w lesie [podmokly teren]. W tej chwili moze naraze sie paru osoba na tym forum ale mam zamiar pobic Twoj rekord ''kto da mniej'' za kanadyjczyka. Ps moze byc ciezko bo za samo przylacze wody ''komunalka'' krzykła 15 tys. zl.

tonyfabio
Posts: 57
Joined: Tue 04 May, 2010

Post by tonyfabio » Mon 20 Dec, 2010

mewa wrote:'SUSZY SIE '' pod golym niebem?.
Nie dosłownie. Jest oczywiście zabezpieczone przed działaniem czynników zewnętrznych (deszcz, śnieg, palące słońce).

Marcin L
Posts: 1364
Joined: Sat 26 Mar, 2005
Location: z Polski

Post by Marcin L » Mon 10 Jan, 2011

tonyfabio wrote: Dalsze etapy niebawem
????????

Marcin L
Posts: 1364
Joined: Sat 26 Mar, 2005
Location: z Polski

Post by Marcin L » Mon 04 Jul, 2011

AdamD wrote:wysokość, szerokość bram i furtek zgodna z prawem, uzgodnienie zjazdu z Gminą itd.
juz nie przesadzajmy nikt nie zwraca na to uwagi....miala byc foto relacja a tu nic? :roll:



Post Reply

Return to “Galeria zdjęć domów z okresu budowy”