Zimorodek WM15S

Pochwal się swoją budową.
Post Reply
Coolin
Posts: 10
Joined: Tue 26 Mar, 2013

Zimorodek WM15S

Post by Coolin » Fri 05 Dec, 2014

Witam wszystkich 8.10.2014 rozpoczeliśmy budowę naszego domu jednorodzinnego z Muratora Zimorodek WM15S z firmą BydDrew z Bydgoszczy. Ogolnie caly dziennik jest na FB ale tutaj też będę wrzucal fotki z budowy domu. Dzisiaj na szybko zamieszczam link do strony a w weekend postaram się ogarnąć tutaj tema.
http://www.facebook.com/ZimorodekWM15S


L92
Posts: 46
Joined: Sun 20 Jul, 2014

Re: Zimorodek WM15S

Post by L92 » Fri 12 Dec, 2014

Trzymasz w napięciu :) . Czekamy na dalszy rozwój akcji.

Coolin
Posts: 10
Joined: Tue 26 Mar, 2013

Re: Zimorodek WM15S

Post by Coolin » Sat 13 Dec, 2014

Siemka chciałem już wcześniej ruszyć tutaj dziennikiem budowy ale niestety jakieś chore ograniczenia są narzucone co do wymiarów zdjęć nie mogę edytować swoich postów trochę lipa. A wiekszość rzeczy robię na komórce i jak mam jeszcze pomniejszać foty to mnie strzela.

Ale dobra wróćmy do budowy tutaj zapodaje zdjęcie projektu Zimorodek WM15S. Co prawda dokonaliśmy kilku zmian wyrzuciliśmy zadaszenie tarasu a także oranżerie i zamieniliśmy miejscami niektóre pomieszczenia oraz zmieniliśmy wielkości sypialni aby byly wszystkie mniej więcej takie same.

Image

Image

Image

Coolin
Posts: 10
Joined: Tue 26 Mar, 2013

Re: Zimorodek WM15S

Post by Coolin » Mon 23 Jul, 2018

Minęło już trochę czasu ale domek stoi.

Coolin
Posts: 10
Joined: Tue 26 Mar, 2013

Re: Zimorodek WM15S

Post by Coolin » Tue 24 Jul, 2018

Nie wiem czemu nie dodał się link. Tutaj parę fotek z budowy ze strony firmy która budowała .... [Od Admiana - wrzuć własne fotki, a nie reklamuj fimy] Potem poszukam to wrzuce już po.



Post Reply

Return to “Galeria zdjęć domów z okresu budowy”