Ocieplenie poddasza matą Uni-Mata

Masz wątpliwości co do realizacji budowy - pokaz zdjęcie - postaramy sie ocenić.
Marys

Ocieplenie poddasza matą Uni-Mata

Post autor: Marys » pn 09 kwie, 2012

Witam,
proszę o poradę czy należy się zgodzić, aby wykonawca ponownie użył maty typu Uni-Mata do icieplenia poddasza. Dwa tygodnie temu praktycznie zmusiłem go do zdjęcia całego ocieplenia, gdyż stwierdziłem wilgoć pomiędzy deskami a warstwą maty (2x100 mm UniMata). Wilgoć pochodziła z parowania wylewki na parterze.
Warstwy maty obecnie wyschły, czekamy na wyschnięcie desek (duże obszary sinizny). Mata obecnie nie wygląda najlepiej - jest postrzępiona, pognieciona oraz zabrudzona kurzem, drobnymi ścinkami drewna etc. wykonawca chce potwórnie ją używać, według mnie niezbyt się ona nadaje do potwórnego wykorzystania.
Proszę o opinie Dziękuję i Pozdrawiam
W załączniku zdjęcie
Załączniki
Budowa_1.jpg
Budowa_1.jpg

Awatar użytkownika
TERMIT

Post autor: TERMIT » wt 10 kwie, 2012

Post usunię™ty na prośbę autora.

Marcin L

Post autor: Marcin L » ndz 22 kwie, 2012

Termit ma racje, mozna zrobic taki test.
Mysle jednak ze jesli unimata nie byla "zalana woda" to izolacja wyschnie szybciej i bedzie ja mozna uzyc powtornie.

druczek82

Re: Ocieplenie poddasza matą Uni-Mata

Post autor: druczek82 » czw 09 kwie, 2015

witam :)
Jest tak jak mówi Marcin L, jak wata nie jest zalana to można ja wykorzystać powtórnie:)
pozdr. :D

Wojciech_Maslowski

Post autor: Wojciech_Maslowski » pt 24 kwie, 2015

Według mnie lepiej sprawdza się pianka. U mnie zajeła się tym frma http://dylewski.net.pl/onas.html i mam bardzo ciepło w domu.

Wojciech Nitka
Kontakt:

Post autor: Wojciech Nitka » ndz 26 kwie, 2015

Pianka może jest i fajna ale ... Poczytaj - viewtopic.php?f=7&t=884&p=39450&hilit=pianka#p39450

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria zdjęć "problemów" spotykanych na budowie”