jaki osprzęt elektryczny do boazerii ( kolor ramek:) )

Instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne i ...wszystkie inne.
Post Reply
m-blue
Posts: 21
Joined: Fri 08 Apr, 2011
Location: Częstochowa

jaki osprzęt elektryczny do boazerii ( kolor ramek:) )

Post by m-blue » Sun 28 Dec, 2014

WItajcie,
mam dylemat ad wyboru osprzętu elektrycznego konkretnie koloru ramek - domek żadna rewelacja, bo 48m letniskowy, więc strzelać z tego nikt nie będzie:) wiem, że to sprawa indywidualna:) ale może jest ktoś o zmyśle wizualnym i podpowie, czy ciemny osprzęt jakoś będzie wyglądał na żółtych ścianach boazerii - konkretnie chciałem antracyt z berkera, niestety nie podoba mi się kremowy, który chyba najbardziej by wyglądał nie rzucając się w oczy:) trochę mi się nie widzi wydawać 3 razy tyle za drewniane ramki, bo pewnie by się ciekawie prezentowały..
Może ktoś ma takowy w ciemniejszym kolorze na takich ścianach i mógłby podesłać zdjęcie?
Pozdr.
Michał


Mogimo
Posts: 4
Joined: Thu 17 Dec, 2015

Re: jaki osprzęt elektryczny do boazerii ( kolor ramek:) )

Post by Mogimo » Thu 17 Dec, 2015

Przewiedź serie deco i liza lux na www.karlik.pl - niedrogie, polskie, bardzo dobre włączniki i kontakty :) Mają imitujące drewno i z ramkami wiec będą pasować :)

m-blue
Posts: 21
Joined: Fri 08 Apr, 2011
Location: Częstochowa

Re: jaki osprzęt elektryczny do boazerii ( kolor ramek:) )

Post by m-blue » Thu 17 Dec, 2015

Dzięki, już kupiłem kremowe:) za dużo było zastanawiania się, może to, albo tamto:) w końcu poszło kremowe, w końcu domek letniskowy.

Mogimo
Posts: 4
Joined: Thu 17 Dec, 2015

Re: jaki osprzęt elektryczny do boazerii ( kolor ramek:) )

Post by Mogimo » Fri 18 Dec, 2015

Koniecznie foto! :) Mam aktualnie w kuchni zmianę koloru na "budyń" wiec moze kolor mi przypasuje :)


Post Reply

Return to “Instalacje - wymagania techniczno-montażowe dla domów z drewna”