Gdzie i jaka dobra biała taśma led

Instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne i ...wszystkie inne.
Post Reply
User avatar
Zytek
Posts: 46
Joined: Thu 16 Oct, 2014

Gdzie i jaka dobra biała taśma led

Post by Zytek » Mon 23 May, 2016

Potrzebuje porządnej (cena nie jest priorytetem, ale bez przesady) taśmy LED 5050 (lub mocniejszej) z barwą białą neutralną w kierunku ciepłej z przyzwoitym RA.
Będzie naklejona na profil alu, więc nie powinno być problemu z ciepłem, ale chcę by nie padły mi za chwile jakieś diody lub światło sparszywiało. Liczy się jakość. Do tego przydał by się zasilacz z możliwością regulacji natężenia światła.
Zakup koniecznie w PL z fakturą. Macie jakieś sprawdzone typy/źródła?


star
Posts: 58
Joined: Mon 19 Oct, 2015

Re: Gdzie i jaka dobra biała taśma led

Post by star » Mon 23 May, 2016

Nie polecam na pewno kupować taśm na aukcjach. Wprawdzie są w niskich cenach ale moje doświadczenia w dużej mierze są z nimi negatywne. Takie taśmy są wykonane kiepsko, większość to sprowadzana Chin tandeta.
::)

drewrun
Posts: 35
Joined: Thu 31 Jul, 2014

Re: Gdzie i jaka dobra biała taśma led

Post by drewrun » Thu 02 Jun, 2016

Jest trochę fajnych sklepów z takimi taśmami. Wejdź sobie na ledovo.pl i sprawdź taśmy ledowe. Na pewno znajdziesz tam coś odpowiedniego.

mokka32
Posts: 1
Joined: Tue 18 Apr, 2017

Re: Gdzie i jaka dobra biała taśma led

Post by mokka32 » Tue 18 Apr, 2017

Ja swoją białą ledówkę kupiłem online tutaj https://www.maritex.com.pl/led/tasmy_led.html jest ok. Wziąłem tą 5000K, Wcześniej dostałem od znajomego jedną taśmę z allegro ale kolor był zbyt nasycony.

Domino84
Posts: 31
Joined: Fri 17 Jun, 2016

Re: Gdzie i jaka dobra biała taśma led

Post by Domino84 » Fri 01 Feb, 2019

Taśmy LED wysokiej jakości możesz znaleźć w sklepie LumenTEC. Mają różne taśmy LED, oprawy i profile. Możesz dokupić taki osprzęt, jaki Ci odpowiada. Polecam tę firmę, bo nie raz korzystałem z ich oferty.
Pozdrawiam :)

User avatar
KatarzynkaW99
Posts: 3
Joined: Wed 28 Apr, 2021
Location: Kraków
Contact:

Re: Gdzie i jaka dobra biała taśma led

Post by KatarzynkaW99 » Wed 28 Apr, 2021

Wielkie dzięki za polecenia :) Od dłuższego czasu poszukuję właśnie tego typu taśmy :)

kowal46
Posts: 11
Joined: Tue 13 Sep, 2022

Re: Gdzie i jaka dobra biała taśma led

Post by kowal46 » Mon 09 Jan, 2023

A zamawiał ktoś w hurtowni elektrycznej https://sklep.instalator.sosnowiec.pl/ ??



Post Reply

Return to “Instalacje - wymagania techniczno-montażowe dla domów z drewna”