Malarz-Szpachlarz Norwegia

Oferty firm poszukujących pracowników
Post Reply
AdeccoSzczecin
Posts: 3
Joined: Tue 29 Sep, 2015

Malarz-Szpachlarz Norwegia

Post by AdeccoSzczecin » Thu 07 Apr, 2016

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego norweskiego klienta, międzynarodowej firmy z kapitałem zagranicznym poszukujemy osoby na stanowisko:

Malarz-Szpachlarz Norwegia

Nr ref.: M-SZp/N./04.2016
Miejsce pracy: Norwegia

Wymagamy:
•Wykształcenie kierunkowe w zawodzie malarza
•Min. 3 lata udokumentowanego świadectwami pracy doświadczenia jako malarz
•Doświadczenie w malowaniu wewnątrz i na zewnątrz z dużych projektów budowlanych, szkół, biurowców, apartamentowców itp.
•Język angielski na poziomie dobrym
•Gotowość do udziału w bezpłatnym szkoleniu BHP w Rabce od 18 kwietnia 2016

Oferujemy:
•Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
•Stawka gwarantowana zgodna z norweskimi standardami i norweskim prawem pracy min. 176 NOK brutto/godzinę
•Wysokość wynagrodzenia uzależniona od posiadanych kwalifikacji i umiejętności.
•Możliwość długoterminowej współpracy
•Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy
•Pomoc z znalezieniu zakwaterowania w (około 6000 – 6500 NOK za miesiąc)
•W wyniku zatrudnia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych i.t.p.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego M-SZp/N.2016 na adres e-mail:

Monika.Baginska@adecco.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.
a/szn


Post Reply

Return to “Poszukuję pracownika”