Aranżacja sypialni

Jak wyremontować stary dom drewniany
Post Reply
Zosia_K
Posts: 25
Joined: Wed 17 Apr, 2019

Aranżacja sypialni

Post by Zosia_K » Tue 05 Nov, 2019

Macie może jakieś sprawdzone źródła gdzie szukacie remontowych inspiracji? Od ilości zdjęć w sieci już mi się w głowie kręci, niby wszystkie piękne ale jakby tak chcieć odwzorować to te meble trzeba by było robić u rzemieślnika żeby były chociaż podobne.


User avatar
Fillifion949
Posts: 3
Joined: Wed 15 Jan, 2020
Contact:

Re: Aranżacja sypialni

Post by Fillifion949 » Wed 15 Jan, 2020

Ja to przede wszystkim czerpię inspirację z czasopism oraz blogów wnętrzarskich. Polecam bardzo te źródła

miroboass
Posts: 78
Joined: Wed 21 Feb, 2018

Re: Aranżacja sypialni

Post by miroboass » Wed 16 Jun, 2021

Sypialnię można zaaranżować w kontekście wnętrza, przykładowo sypialnia w bloku będzie inna niż sypialnia w dużym domu. Ale polecam przeczytać ten poradnik: https://www.wibud.com.pl/sypialnia-w-bl ... zcze-meble. Myślę, że może być źródłem inspiracji:)

Grzesiu
Posts: 22
Joined: Thu 29 Apr, 2021

Re: Aranżacja sypialni

Post by Grzesiu » Tue 22 Jun, 2021

W sumie niedawno kupowałem meble do sypialni i postawiłem na drewniane wyposażenie. Długo wybieraliśmy z żoną, ale w końcu zdecydowaliśmy się na meble w kolorze dębu czekoladowego i muszę przyznać że wygląda to super. Meble są solidnie wykonane.

samodzielka
Posts: 9
Joined: Thu 22 Jul, 2021

Re: Aranżacja sypialni

Post by samodzielka » Thu 22 Jul, 2021

A macie garderobę w sypialni? Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem. Czytałam już nawet poradniki w sieci, co i Wam polecam zrobić, bo można się z nich wiele dowiedzieć.

frania88
Posts: 18
Joined: Sun 13 May, 2018

Re: Aranżacja sypialni

Post by frania88 » Wed 10 Nov, 2021

My przy urządzaniu wnętrza naszego domu skorzystaliśmy z pomocy projektantki wnętrz i na prawdę szczerze polecam takie rozwiązanie. Dom wygląda świetnie no i jest bardzo funkcjonalny.

Leon90
Posts: 1
Joined: Sun 05 Dec, 2021

Re: Aranżacja sypialni

Post by Leon90 » Sun 05 Dec, 2021

Wbrew pozorom bardzo ważnym elementem wyposażenia sypialni jest pościel. Łóżko i to co na nim leży, jako pierwsze rzuca się w oczy w sypialni. Bardzo ważne jest również, aby pościel była komfortowa do spania.

hylia7044
Posts: 16
Joined: Thu 02 Dec, 2021

Re: Aranżacja sypialni

Post by hylia7044 » Sun 13 Feb, 2022

Wy sami aranżowaliście swoje domy czy korzystaliście z usług firm które to oferują? Ja skorzystałam z pomocy firmy. Właśnie poszukuję firmy projektujące wnętrza może Wy pomożecie wybrać mi najlepszą. Kogoś konkretnego polecacie?

Grzesiu
Posts: 22
Joined: Thu 29 Apr, 2021

Re: Aranżacja sypialni

Post by Grzesiu » Fri 02 Dec, 2022

Ja wyszedłem z założenia, że wybiorę sobie maksymalnie trzy miejsca, z których będę czerpał inspiracje, żeby, jak Ty to napisałaś, nie dostać zawrotu głowy od ilości pomysłów. W głównej mierze czerpałem jakieś ciekawe rozwiązania ze strony Meble Wójcik. Ja akurat szukałem pomysłów na aranżację kawalerki (https://www.meblewojcik.com.pl/blog/por ... u,101.html). W związku z tym, że moje mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki, musiałem mądrze rozgospodarować przestrzenią. Bo nie oszukujmy się, pokój z kuchnią czy ciasna łazienka nie stwarza zbyt wielu możliwości do popisania się wnętrzarskimi trendami. Stąd uznałem, że postawię na nowoczesną stylistykę i jasne kolory.

User avatar
marcinK
Posts: 35
Joined: Wed 26 Aug, 2015

Re: Aranżacja sypialni

Post by marcinK » Wed 04 Oct, 2023

Szukam projektanta, który pomoże z dekoracją mieszkania online. Mieszkanie jest wynajmowane, więc bez żadnych zmian budowlanych (nawet malowania). Mieszkanie ma dziwny rozkład i potrzebujemy pomocy jak najlepiej ustawić i dobrać meble/dodatki/kolorystykę, żeby mieszkanie było funkcjonalne, ale w naszym stylu.
Lepiej skorzystać z pomocy firmy, która zajmie się ich naklejeniem czy jednak poradzić sobie samodzielnie?

Michal91
Posts: 32
Joined: Fri 29 Apr, 2022

Re: Aranżacja sypialni

Post by Michal91 » Sat 14 Oct, 2023

Akurat wasze pomysły bardzo mi się podobają.

kama01
Posts: 24
Joined: Sat 27 May, 2017

Re: Aranżacja sypialni

Post by kama01 » Sat 16 Dec, 2023

Może w takim razie zainspiruje Ciebie i ten https://pakobud.com.pl/boazeria-drewniana-twoim-domu/ ? Sypialnia w drewnie jest bardzo klimatyczna, a przy tym to pomysł na aranżacje która nigdy nie wyjdzie z mody. Jest ponadczasowy



Post Reply

Return to “Remonty starych domów drewnianych”