sztukateria

Jak wyremontować stary dom drewniany
Post Reply
Marcela98
Posts: 3
Joined: Sat 24 Jul, 2021

sztukateria

Post by Marcela98 » Thu 05 Aug, 2021

Czy da się ją przymocować do drewnianych ścian?
Gips + deski to chyba nietypowe połączenie. Ale na pewno dałoby ciekawy efekt estetyczny. I poważnie myślę, by wypróbować takie rozwiązanie.
A co o moim pomyśle sądzą eksperci w tym temacie?


Marcela98
Posts: 3
Joined: Sat 24 Jul, 2021

Re: sztukateria

Post by Marcela98 » Mon 09 Aug, 2021

EDIT
Widzę, że fachowcy od domów drewnianych nie chcą się wypowiedzieć... Trudno, zwrócę się do ekspertów od gipsu. Mam kontakt więc wyślę im to samo pytanie. Oby oni byli bardziej rozmowni!!!

ikornel275
Posts: 13
Joined: Wed 28 Jul, 2021

Re: sztukateria

Post by ikornel275 » Wed 25 Aug, 2021

Jeśli chodzi o sztukaterię to najciekawszą według mnie ofertę ma firma DW decor. Oni oferują między innymi rozety, listwy sufitowe, fasety, gzymsy. Zajrzyjcie na ich stronę i zapoznacie się z cała ofertą według mnie jest ciekawa i atrakcyjna.

NieMamNic
Posts: 1
Joined: Fri 22 Oct, 2021
Contact:

Re: sztukateria

Post by NieMamNic » Fri 22 Oct, 2021

Bardzo mi się podoba sztukateria na ścianach, ale u mnie niestety ona się nie sprawdzi. Mam małe mieszkanie, a wielu fachowców i specjalistów jest zdania, że sztukateria nie sprawdzi się w mieszkaniach o niewielkim metrażu. Uważa się, że może to niepotrzebnie przytłoczyć wnętrze. Poza tym - jakby tego było mało - mam nierówne ściany. Sztukateria mogłaby potęgować wrażenie nieładu.

hylia7044
Posts: 16
Joined: Thu 02 Dec, 2021

Re: sztukateria

Post by hylia7044 » Mon 13 Dec, 2021

Myślę że to świetna opcja do wewnątrz ale też na zewnątrz budynków. Taka sztukateria elewacyjna daje wiele możliwości. Można wybierać różne bonie zależy od upodobań bądź gustu. Sprawdźcie.



Post Reply

Return to “Remonty starych domów drewnianych”