Przebudowa domku

Jak wyremontować stary dom drewniany
Post Reply
marzena1245
Posts: 2
Joined: Fri 11 Jul, 2014

Przebudowa domku

Post by marzena1245 » Mon 14 Jul, 2014

Witam chcę kupić domek letniskowy 4x5 knstrukcji drewnianej stary typ stoi na trelinkach,problem polega na tym ze domek stoi krzywo i nie wiadomo czy już jest złamany czy nie,potrzebuję porady bo nie mam pojęcia , jak go podniosę i ustawię od nowa nie uszkodzę go do końca czy dać sobie spokój bo nie ma dla niego już ratunku,lub koszty mnie złamią,prześlę zdjęcia osobie znającej się która pomoże mi swoim fachowym okiem określić co zrobić,czy się to naprawi,prawa strona patrzy w prawo ostatnie okno,lewa drzwi wmontowano patrzą w lewo,kafle na tylnej podłodze domku popękały,proszę doradżcie mi jako fachowcy ,dziękuję za pomoc
Attachments
IMAG0039.jpg
IMAG0033.jpg
IMAG0035.jpg


majeranek
Posts: 5
Joined: Wed 17 Sep, 2014

Re: Przebudowa domku

Post by majeranek » Wed 17 Sep, 2014

spróbuj poszukać konkretnych fachowców (a najlepiej kilku w sieci), poproś o wycenę i nie rezygnuj z domku. z tego, co widać na zdjęciach to ma olbrzymi potencjał, dlatego szkoda by było sobie tą cała inwestycję odpuścić. ja już chciałam swój drewniany domek zburzyć, bo w końcu czeka generalny remont, ale pogrzebałam trochę na forum, znalazłam ich http://www.polskadrewniana.pl/ i zobaczyłam te drewniane cuda... teraz mnie ogrom prac nadal przeraża, ale myślę, że z naszych przypadków wyjdzie coś naprawdę dobrego :)

matiszati
Posts: 25
Joined: Fri 03 Oct, 2014

Re: Przebudowa domku

Post by matiszati » Tue 05 May, 2015

Okna chyba nie stanowią problemu przy obecnej technologii? Najlepiej zwrócić się do swoich specjalistów przed zaakceptowaniem projektu. Omówić szczegóły i rozwiązania. Ja z AMB Babst zmieniłem prawie cały projekt :)

Ogrodolandia
Posts: 13
Joined: Tue 30 Dec, 2014

Re: Przebudowa domku

Post by Ogrodolandia » Tue 09 Jun, 2015

Najlepiej zgłosić się o pomoc do specjalistów :)


Post Reply

Return to “Remonty starych domów drewnianych”