Naparawa domku letniskowego

Jak wyremontować stary dom drewniany
Post Reply
marzena1245
Posts: 2
Joined: Fri 11 Jul, 2014

Naparawa domku letniskowego

Post by marzena1245 » Mon 14 Jul, 2014

Witam chcę kupić domek letniskowy 4x5 knstrukcji drewnianej stary typ stoi na trelinkach,problem polega na tym ze domek stoi krzywo i nie wiadomo czy już jest złamany czy nie,potrzebuję porady bo nie mam pojęcia , jak go podniosę i ustawię od nowa nie uszkodzę go do końca czy dać sobie spokój bo nie ma dla niego już ratunku,lub koszty mnie złamią,prześlę zdjęcia osobie znającej się która pomoże mi swoim fachowym okiem określić co zrobić,czy się to naprawi,prawa strona patrzy w prawo ostatnie okno,lewa drzwi wmontowano patrzą w lewo,kafle na tylnej podłodze domku popękały,proszę doradżcie mi jako fachowcy ,dziękuję za pomoc
Attachments
IMAG0035.jpg
IMAG0039.jpg


Karaś
Posts: 23
Joined: Tue 18 Feb, 2014

Re: Naparawa domku letniskowego

Post by Karaś » Wed 27 May, 2015

Na przyszłość w takich sytuacjach, tylko wizyta budowlańca, na miejscu rozpozna sytuację.

Imrina90
Posts: 1
Joined: Fri 05 Jun, 2015

Re: Naparawa domku letniskowego

Post by Imrina90 » Fri 05 Jun, 2015

Samemu jak się nie ma o czymś pojęcia to warto wziąć ze sobą kogoś kto się zna na tym :)
ja np. nie znam się totalnie na samochodach i przy kupnie pomagał mi dobry kolega :)

Ogrodolandia
Posts: 13
Joined: Tue 30 Dec, 2014

Re: Naparawa domku letniskowego

Post by Ogrodolandia » Tue 09 Jun, 2015

Lepiej zgłosić się po poradę do budowlańca niż samemu kombinować. :)

CezaryF
Posts: 1
Joined: Mon 13 Jul, 2015

Re: Naparawa domku letniskowego

Post by CezaryF » Mon 13 Jul, 2015

Dokładnie, lepiej poradzić się specjalisty:)

nisier77
Posts: 3
Joined: Thu 23 Jul, 2015
Contact:

Re: Naparawa domku letniskowego

Post by nisier77 » Thu 23 Jul, 2015

Coż zgadzam się z przedmówcami :) nawet jeśli sam chcesz pracować przy tym to warto poszukać kogoś kto chociaż Ci doradzi :)



Post Reply

Return to “Remonty starych domów drewnianych”