Drzwi antywłamaniowe - jak poprawnie zamontować?

Techniczne aspekty budowy domów szkieletowych
Post Reply
Martin5
Posts: 158
Joined: Mon 27 Jan, 2014

Drzwi antywłamaniowe - jak poprawnie zamontować?

Post by Martin5 » Mon 03 Mar, 2014

Producenci drzwi antywłamaniowych dopuszczają montaż drzwi na piankę i kołki, ale zastrzegają, że prawidłową antywłamaniowość uzyskają tylko przy użyciu cementu pod ościeżnicą.
Jak najlepiej zamontować takie drzwi w domu szkieletowym? Nie da się inaczej niż na piankę? A może znacie jakieś triki?


Pan_Piotr
Posts: 2
Joined: Wed 25 Mar, 2015

Re: Drzwi antywłamaniowe - jak poprawnie zamontować?

Post by Pan_Piotr » Tue 07 Apr, 2015

Zadzwoń do LabraDoora, może oni coś pomogą? Mam u siebie zamontowane okna z firmy LabraDoor. W necie krążą różne informacje na temat firmy Labrador. I nie zgadzam się, że firma jest zła. Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna. Okna chodzą bez problemu. Pierwszy raz słyszałem o tej firmie. Zdecydowałem się na zakup w firmie LabraDoor ze względu na niskie ceny.

Martin5
Posts: 158
Joined: Mon 27 Jan, 2014

Re: Drzwi antywłamaniowe - jak poprawnie zamontować?

Post by Martin5 » Tue 07 Apr, 2015

No cudnie. A jakieś konkrety dotyczące tematu montażu drzwi?
Czy tylko ukryta reklama?

Pan_Piotr
Posts: 2
Joined: Wed 25 Mar, 2015

Re: Drzwi antywłamaniowe - jak poprawnie zamontować?

Post by Pan_Piotr » Tue 26 May, 2015

Antywłamaniowe drzwi widziałem w Labradorze. Użytkuję drzwi i moje zdanie zarówno o produktach i jak i działalności firmy są pochlebne. Drzwi są naprawdę solidne i doskonale tłumią hałas. Co do obsługi, to też mogę pochwalić, bo gdy pojawił się problem (ciężko chodziły), to nie zostałam zignorowana. Po zgłoszeniu serwisu drzwi zostały wyregulowane, a tym samym problem został usunięty. polecam serdecznie


Post Reply

Return to “Wymagania techniczno-montażowe domów szkieletowych”