Za ile?

Skąd i ile kasy potrzeba na budowę domu z drewna
Post Reply
Leszek
Posts: 2
Joined: Mon 20 Feb, 2006
Location: Podkarpackie

Za ile?

Post by Leszek » Tue 07 Mar, 2006

Witam wszystkich.
Pytanie : za ile mozna wybudowac dom szkieletowy.
Znam ceny firm budujacych ale mysle ze sa to ceny wygorowane.
Mysle ze taki dom mozna wybudowac samemu jesli sie tylko troche poglowkuje i poszpera.
Pytanie moze juz padalo ale zachecam wszystkich do wpisania za ile wybudowali dom szkieletowy, kto budowal, ile budowali i w jakim standardzie.


Matt
Posts: 2
Joined: Sun 05 Mar, 2006

Re: Za ile?

Post by Matt » Tue 07 Mar, 2006

Ja mysle ze jak ktos ma wiedze i duuuuuuuzo czasu, to moze i sam wybuduje.
A co do zawyzonych cen, no wiesz firmy istnieja po to zeby zarabiac, a rynek decyduje o wysokosci tych cen.

domagent
Posts: 10
Joined: Tue 06 Mar, 2007
Contact:

Re: Za ile?

Post by domagent » Fri 16 Mar, 2007

Leszek wrote: Znam ceny firm budujacych ale mysle ze sa to ceny wygorowane.
Mysle ze taki dom mozna wybudowac samemu jesli sie tylko troche poglowkuje i poszpera.
Samemu to trudno -bez pomocników -ja bym się tego sam nie podjął jeśli miał by tam mieszkać moja rodzina (choć ręce sprawne mam i już przy murowanym domu rodziców pomagałem). Co do cen to może się podzielisz? Jeśli nie na forum to PW proszę -dobrze było by mieć takie zestawienie.

kombi
Posts: 53
Joined: Sun 20 Mar, 2005

Post by kombi » Fri 16 Mar, 2007

witam i poszukaj sobie moich postów pod nickiem KOMBI sam buduje szkieleciora koszty nie bede zdradzał ale niskie i zostało do wykończenia ok 40 procęt i nikt mi nie wciśnie kitu że samemu to nie jest sie w stanie pobudować , oczywiscie sam nie robie bo praca ,,szofer,,ale na miejscu ,i mam jednego człowieka tz złota raczka który się bawi w moim bunkierku

domagent
Posts: 10
Joined: Tue 06 Mar, 2007
Contact:

Samemu?

Post by domagent » Sat 17 Mar, 2007

Gdzie jest napisane, że samemu nie można? Nie widzę...



Post Reply

Return to “Finansowanie i koszty budowy”