Działka a media

Zagadnienia dotyczące działek budowlanych
Post Reply
gwiazdka130
Posts: 3
Joined: Mon 12 Aug, 2019

Działka a media

Post by gwiazdka130 » Mon 12 Aug, 2019

Witam
Znalazłam ciekawą działkę którą bardzo chce kupić lecz obawiam się jeżeli chodzi o dostęp do mediów na dzień dzisiejszy jest to odległość 150 m ( do gazu, prądu i wody)według agenta który sprzedaje działkę energetyka zgodziła się pociągnąć prąd w drodze a wodociągi chcą dać rurę tylko że koszt montażu ma leżeć po stronie kupującego a pociągnięcie gazu by kosztowało około 25 tys jak liczyłam dodam że obok mojej działki zostały wydzielone jeszcze inne razem około 6 dzialek czy liczyć na to że pozostali którzy działkę kupią też będą chcieli ciągnąć media i wtedy koszt będzie niższy czy lepiej zrezygnować z takiej działki? Czy ktoś miał podobny dylemat.Pozdrawiam


rysbud
Posts: 1
Joined: Thu 09 Jan, 2020

Re: Działka a media

Post by rysbud » Thu 09 Jan, 2020

jedynie jak się z nimi dogadasz to możesz podzielić równo między was koszty przyłączy

Anda
Posts: 5
Joined: Thu 30 Jan, 2020

Re: Działka a media

Post by Anda » Thu 30 Jan, 2020

Dokładnie, może poczekaj, aż zgłoszą się inni nabywcy i porozmawiaj o tym, zanim podejmiesz decyzję.

miroboass
Posts: 78
Joined: Wed 21 Feb, 2018

Re: Działka a media

Post by miroboass » Thu 10 Jun, 2021

Nie no wydaje mi się, że mają swoją działkę możesz samodzielnie wybrać sposób rozliczania mediów? Pachnie mi to troszkę jak próba wyłudzenia.

Miki12
Posts: 9
Joined: Thu 25 Mar, 2021

Re: Działka a media

Post by Miki12 » Thu 13 Jan, 2022

Zastanawiacie się nad zakupem działki? Polecam Wam treeneo, jest to firma posiadająca w swojej ofercie pomoc przy zakupie działki. Wszelkie informacje dotyczące ich oferty znajdziecie na stronie. Pomagają również w przekształceniu działki rolnej w budowlaną.

Michal91
Posts: 32
Joined: Fri 29 Apr, 2022

Re: Działka a media

Post by Michal91 » Thu 02 Nov, 2023

Czy mieliście problem z dociągnięciem mediów do swoich działek?



Post Reply

Return to “Zagadnienia dotyczące działek budowlanych i ich lokalizacji”