Poszukuję eksperta

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
Kudlatyk
Posts: 2
Joined: Sun 01 Dec, 2019

Poszukuję eksperta

Post by Kudlatyk » Sun 01 Dec, 2019

Cześć, jestem nowym forumowiczem. Poszukuję eksperta, który oceni stan techniczny domu szkieletowego przed jego zakupem przeze mnie. Wiem, że może nie jest to najlepsze miejsce, ale nie znalazłem innego lepszego na formu, aby zadać to pytanie.
Dom jest w okolicach Brwinowa, Podkowy Leśnej w woj. mazowieckim. Chciałbym, aby ktoś kto ma wiedzę w tym temacie ocenił czy dom (20-sto letni) wymaga gruntownych napraw czy jest w dobrym stanie konstukccyjnym i izolacyjnym.
Znacie może kogoś, kto mógłby mi pomóc? Oczywiście nie oczekuję darmowej pomocy eksperta.
Z góry dziękuję za odpowiedź.


Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: Poszukuję eksperta

Post by Wojciech Nitka » Mon 02 Dec, 2019

Robimy tego typu usługi. Ale gdzie Gdańsk, a gdzie Brwinów.
Napisz do nas. Polecą rzeczoznawcę z Warszawy, mającego doświadczenie w domach o konstrukcji szkieletowej.

Kudlatyk
Posts: 2
Joined: Sun 01 Dec, 2019

Re: Poszukuję eksperta

Post by Kudlatyk » Thu 05 Dec, 2019

Panie Wojciechu, bardzo dziękuję za odpowiedź. Niestety, po roku oczekiwania na rynku dom się sprzedał w kilka dni po tym jak go obejrzałem. Nie zdążyłem nawet złożyć oferty. No cóż strasznie mi szkoda, ale tak bywa. Wobec tego chwilowo nie będę potrzebował takiego rzeczoznawcy, ale wiem, że mój kolega chciałby skonsulotwać projekt domu szkieletowego jaki ma budować. Mogę wobec tego poprosić o namiary na rzeczoznawcę z Warszawy na priv.?? Jeszcze raz bardzo dziękuję za odpowiedź i pomoc i do usłyszenia.


Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”