klejenie na drewnie

Dyskusja na temat błędów popełnianych w budownictwie szkieletowym.
Post Reply
miaiki
Posts: 3
Joined: Mon 10 Feb, 2020

klejenie na drewnie

Post by miaiki » Fri 17 Jul, 2020

Nie wiem do którego działu to wcisnąć, więc załóżmy że to potencjalny błąd - jeszcze nie popełniony, więc macie szansę odwieść mnie od potencjalnie fatalnej w skutkach pomyłki :P
Rzecz ma się następująco: chcę ozdobić pokój dziecięcy, na kilka różnych sposobów. Po pierwsze: wyryć kilka wzorów jakimś dłutem albo innym narzędziem. Po drugie: wykleić ściany takimi kolorowymi naklejkami. No i zastanawiam się, czy będą się dobrze trzymać na drewnie - a jeśli tak, to czy ten klej nie wpłynie jakoś negatywnie na trwałość bali???


miaiki
Posts: 3
Joined: Mon 10 Feb, 2020

Re: klejenie na drewnie

Post by miaiki » Tue 21 Jul, 2020

miaiki wrote:
Fri 17 Jul, 2020
Nie wiem do którego działu to wcisnąć, więc załóżmy że to potencjalny błąd - jeszcze nie popełniony, więc macie szansę odwieść mnie od potencjalnie fatalnej w skutkach pomyłki :P
Rzecz ma się następująco: chcę ozdobić pokój dziecięcy, na kilka różnych sposobów. Po pierwsze: wyryć kilka wzorów jakimś dłutem albo innym narzędziem. Po drugie: wykleić ściany takimi kolorowymi naklejkami. No i zastanawiam się, czy będą się dobrze trzymać na drewnie - a jeśli tak, to czy ten klej nie wpłynie jakoś negatywnie na trwałość bali???
EDIT
A może to zależy od zastosowanego kleju?!? Tylko że na https://eudajmonia.eu/naklejki-na-scian ... ziewczynek chyba nie piszą, jaką dokładnie substancję stosują w swoich obrazkach... No i co z tym fantem teraz począć?

Post Reply

Return to “Najczęściej popełniane błędy w budownictwie szkieletowym”