Kto buduje w Warszawie

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
TheYna
Posts: 4
Joined: Tue 08 Feb, 2005
Location: Warszawa

Kto buduje w Warszawie

Post by TheYna » Wed 09 Feb, 2005

Kogo moglibyście polecić do wybudowania kanadyjczyka w okolicach Warszawy - interesuje mnie przede wszystkim firma, która wybuduje dom "pod klucz".

jaroslaw.dejneka@citigroup.com


Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Wed 09 Feb, 2005

No coż, poczekajmy aż odezwą się Ci, którzy mają doswiadczenie w budowaniu domów szkieletowych w okolicach Warszawy.
Również ciekaw jestm opinii tych co już budowali.

KrzysztofP
Posts: 2
Joined: Fri 11 Feb, 2005

Post by KrzysztofP » Fri 11 Feb, 2005

Witam !

Ja również poszukuje solidnej firmy z mazowsza która buduje "kanadyjczyki" pod klucz,
Panie Wojciechu, jeśli mógłby Pan polecić jakies firmy, to byłbym wdzięczny za takie info na priv.
Pozdrawiam

Krzysztof

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Fri 11 Feb, 2005

Daj znać czy firma spełnia Twoje oczekiwania. Mam nadzieję, że spełni.

TheYna
Posts: 4
Joined: Tue 08 Feb, 2005
Location: Warszawa

Post by TheYna » Fri 11 Feb, 2005

Panie Wojciechu, również poproszę o przesłanie swojej rekomendacji na priv.

Z góry dziękuję...

KrzysztofP
Posts: 2
Joined: Fri 11 Feb, 2005

Post by KrzysztofP » Fri 11 Feb, 2005

Panie Wojciechu, bardzo dziękuje za namiary. Pozdrawiam.
Krzysztof

ryba
Posts: 1
Joined: Tue 25 Jan, 2005

Post by ryba » Sat 12 Feb, 2005

ja także będę budował się pod warszawą i dzwoniłem to kilku firm z całej polski, które także są wstanie budować w warszawie. proponuję nie zawężać poszukiwań tylko do okolic budowy ale sprawdzać firmy w całym kraju

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Sat 12 Feb, 2005

Masz rację. Można zatrudniać firmy spoza Warszawy. Czasami są one tańsze, chociaż wówczas dochodzą koszty utrzymania pracowników, transportu i itp.
Z życia wiem, że zatrudnianie firm z odległych terenów od budowy odbija się czkawką w okresie przeglądów gwarancyjnych czy usuwania usterek.

Tomasz
Posts: 37
Joined: Wed 26 Jan, 2005
Location: Warszawa

i ja tez !!

Post by Tomasz » Sat 26 Feb, 2005

też bym chętnie poczytał opinie ludzi co już zbudowali z którąś z firm w okolicach wawy !!! na co uważać , na co zwrócić uwage.

ps. chyba sie juz pobudowali i sobie mieszkają a forum przeszło do lamusa :-) :D

marcza
Posts: 3
Joined: Mon 14 Feb, 2005

firmy wykonawcze

Post by marcza » Tue 01 Mar, 2005

Prosze o namiary firm z okolic Warszawy i Łodzi. Najlepiej takie które budują "pod klucz".

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Tue 01 Mar, 2005

Podaj dokładnie gdzie chcesz budować. Firmy miejscowe nie zawsze, jak mają budowy na miejscu, niechętnie jadą budować w teren.

dib
Posts: 2
Joined: Sun 24 Apr, 2005

Firmy budujace "pod klucz" z okolic Wawy

Post by dib » Sun 24 Apr, 2005

Witam,

czy ja rowniez moglbym prosic o wskazanie firm budujacych pod klucz w systemie kanadyjskim, ktore sa godne zaufania i polecenia?

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Sun 24 Apr, 2005

did,
namiary wysłalem na piva.
Z chęcią usłyszę Ci firma, pod każdym jednym względem, spełnia Twoje oczekiwania.

Powodzenia.

Martino
Posts: 10
Joined: Tue 28 Jun, 2005

Post by Martino » Tue 28 Jun, 2005

Witam!!!

Chciałbym dołączyć się do prpśby moich przedmówców i poprosić o namiary na solidną firmę z woj. mazowieckiego budującą domy w technologii szkieletowej z wykończeniem "pod klucz". Jestem w trakcie finalizowania zakupu działki ok. 15 km od Warszawy i chciałbym jeszcze w tym roku wprowadzić sie do tego domu. Czy to wogóle możliwe? Czy jestem niepoprawnym optymistą? :D
Z góry dziękuję.

Mile
Posts: 41
Joined: Sun 20 Mar, 2005

Post by Mile » Thu 30 Jun, 2005

rob10 wrote:Dworek-Świetny wybór! Ja skłaniam się do domku 100+60 Damira z uwagi na koszty. I zastanawiam sie czy samemu nie położyć fundamenu. U nich cena 15000 a myślę, że mogę za 10.000 - czy to możliwe? Jakie wrażenia ze współpracy i wykonastwa?
Pozdrowienia!
Śledzę ten wątek i w końcu muszę zabrać głos.
Sam rozważałem budowę domu z Damirem, ale po obejrzeniu ich domu modelowego, kilku realizacji i ... projektu umowy - zdecydowanie odszedłem od tej firmy.
A zatem:
- czy zwróciliście uwagę na punkt w Umowie o budowie domu w standardzie domu modelowego? Jeżeli nie - zwróćcie uwagę. Ten ich dom to przecież wielka szmira. Czy chcecie by tak wyglądał Wasz dom?
- czy przejrzeliście się konstrukcji fundamentów? Na jednej z ich budów fundamenty to bloczki betonowe postawione pionowo bezpośrednio na gruncie, a gdy zabrakło wysokości podkładali kawałki drewna.
- czy zwróciliście uwagę na elewację domu modelowego? Taką chcecie mieć na swoim domu, na który jak piszecie, planujecie wydać oszczędności życia?

Niska cena wciąż oznacza niską jakość materiałów, niską jakość rozwiązań i niską jakość robót.

Czyżby na terenie W-wy nie było solidnych firm? Panie Wojtku, napewno zna Pan taki firmy.

Pitkar1
Posts: 13
Joined: Mon 26 Dec, 2005
Location: Warszawa

Post by Pitkar1 » Thu 05 Jan, 2006

Witam,
Poszukuję solidnej firmy budującej kanadyjczyki. Budowa w okolicy Nadarzyna.
Bede wdzieczny za sugestie.
Z góry dziękuję.

gaspar
Posts: 1
Joined: Mon 03 Jul, 2006

proszę o namiar na dobrą firmę od kanadyjczyków

Post by gaspar » Mon 03 Jul, 2006

Noreck wrote:Ja szukałem długo firmy która wykona dla mnie "kanadyjczyka". W internecie znalałem kilkadziesiąt firm, ale tak naprawdę to odpowiedziało mi tylko około 5. Do tego ich oferta była nieciekawa, siedziby firm były gdzieś w górach lub na Mazurach. Szukałem dalej wykonawcy, który ma biuro w okolicach Warszawy. Znalazłem takiego. Dowiedziałem się co zbudował, oglądałem te realizacje, rozmawiałem nawet z jedną z mieszkanek kanadyjczyka. Mówiła mi, że sama od roku szukała solidnej firmy i długo się jej przyglądała - wiadomo to jedna z największych inwestycji w życiu. Gdy była pewna solidności to powierzyła im budowę domku drewnianego (który miałem okazję obejrzeć od środka). Przekonało mnie to i również korzystam oferty tej firmy. Właśnie zaczęli u mnie budowę, na dzisiaj są wylane fundamenty, jutro, tj. w czwartek zaczną kłaść bloczki fundamentowe. Będę Was informował na bieżąco jak wygląda współpraca z tą firmą. Aha. Budowa jest pod klucz, tzn dom obłożony styropianem + tynk akrylowy, blachodachówka, w środku wszystkie instalacje, płyty gipsowe pomalowane na biało, na podłodze płyta OSB.

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Mon 03 Jul, 2006

I w czym mogę Ci pomóc?

Czy tak jak Noreck, jesteś już zaawansowany w budowie?

burke
Posts: 2
Joined: Fri 04 Aug, 2006

Post by burke » Sat 05 Aug, 2006

witam,
jaka firma jest więc godna uwagi w okolicach Warszawy?
Panie Wojtku - jawnie woli Pan nie pisać a więc proszę wybaczyć że również ja zwrócę się do Pana z prośbą o przesłanie namiarów mailowo.
z góry dziękuję

Agulina
Posts: 2
Joined: Thu 03 Aug, 2006

Polecana firma

Post by Agulina » Thu 10 Aug, 2006

Wojciech Nitka wrote:Daj znać czy firma spełnia Twoje oczekiwania. Mam nadzieję, że spełni.
Czy mnie również może Pan przysłać rekomendowane firmy budujące domy szkieletowe?
jacek@arch.pl

natkabeatka
Posts: 1
Joined: Sat 28 Oct, 2006

Post by natkabeatka » Sat 28 Oct, 2006

Czy ja także mogłabym prosić na priv namiary na solidną firmę z okolic Warszawy?
Z góry dziękuję!

Nippy
Posts: 3
Joined: Sun 29 Oct, 2006

Post by Nippy » Sun 29 Oct, 2006

Witam,
Panie Wojciechu, jako że zamierzam w najbliższym czasie przystąpić do budowy domu szkieletowego, proszę również o namiary na firmy z okolic, badź z samej Warszawy.
Z góry dziękuję.

Nippy
Posts: 3
Joined: Sun 29 Oct, 2006

Post by Nippy » Tue 31 Oct, 2006

Witam ponownie,
czy ktoś z Was mógłby polecić jakąś rzetelną firmę budującą domy pod klucz w okolicach Warszawy. Nie mogę doczekać się informacji od Pana Wojciecha, a sprawa jest dla mnie dość pilna.

monika w
Posts: 1
Joined: Fri 16 Feb, 2007

szukam solidnej firmy okolice warszawy

Post by monika w » Fri 16 Feb, 2007

Panie Wpjtku jak wszyscy szukam solidengo wykonawcy okolice Warszawy. :D
Będę wdzięczna za infirmacje, powodzenia dla budujacych
monikaw

sebastian_agata
Posts: 5
Joined: Mon 22 Jan, 2007
Location: Piastów/Osowiec
Contact:

Post by sebastian_agata » Sun 18 Feb, 2007

no wieć i ja sie przyłączam sie do prośby o firmy z okolic Warszawy. Panie Wojciechu, prosze o namiary na PW.

sebastian_agata
Posts: 5
Joined: Mon 22 Jan, 2007
Location: Piastów/Osowiec
Contact:

Post by sebastian_agata » Sun 18 Feb, 2007

no wieć i ja sie przyłączam sie do prośby o firmy z okolic Warszawy. Panie Wojciechu, prosze o namiary na PW.

sebastian_agata
Posts: 5
Joined: Mon 22 Jan, 2007
Location: Piastów/Osowiec
Contact:

Post by sebastian_agata » Sun 18 Feb, 2007

To i ja poprosze dane firm z okolic Wawy

marcinos
Posts: 5
Joined: Fri 29 Dec, 2006

Post by marcinos » Wed 21 Feb, 2007

Panie Wojtku, planuję budowę "szkieletorka" w okolicach Płocka...tak więc poproszę o namiary dla firm działających w obrębie woj. mazowieckiego...może nawet kujawsko -pomorskiego, gdyż działkę mam blisko trasy Płock - Włoclawek...

Dante
Posts: 5
Joined: Thu 01 Mar, 2007

DAMIR

Post by Dante » Thu 01 Mar, 2007

Witam wszystkich i jak wszyscy poproszę o informacje na temat solidnych firm budujących w okolicach Warszawy (dokładnie Marki południowe). Sam osobiście przymierzam sie do budowy domu własnie w tej technologi, cieszę się, że trafiłem na to forum dla Mnie osobiście opinie uzytkowników takiej właśnie formy budowy są najbardziej interesujące. Dość dokładnie zapoznałem sie z ofertą firmy Damir i osobiście skłaniałbym sie ku tej firmie Projekt Dworek oczywiście po nanisieniu własnych poprawek, dlatego proszę wszystkich budujących z nimi o wyrażenie opinni co do solidności, terminowości i jakosci uzytych materiałów. Za wszelkie sugestie i rady będę naprawdę wdzieczny.

Pozdrawiam

Szbikus
Posts: 2
Joined: Mon 02 Apr, 2007

Post by Szbikus » Mon 02 Apr, 2007

Panie Wpjtku ja również szukam solidengo wykonawcy z okolic Warszawy (może być też z woj. łódzkiego) - budowa będzie w okolicach Grodziska Maz., blisko trasy "Katowickiej".
Będę wdzięczna za infirmacje na priv. z góry dziękuję.

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Mon 02 Apr, 2007

Namiary na firmę wysłałem. Łatwo mozesz też sprawdzić firmę, lub też zdecydować się na inną, odwiedzając nie daleko położoną Wioskkę Budowlaną - http://www.wioska.com

Aktualnie na Wiosce dom modelowy buduje firma Honka - http://www.honka.pl Honka to firma fińska - największy na świecie producent domów z bali.



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”