Firmy wykonawcze ze Śląska

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
maxlag

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post autor: maxlag » śr 14 gru, 2016

Naprawdę nikt nic nie wie o tej firmie? Może jednak jest ktoś, bardzo proszę.

Kojot11

Post autor: Kojot11 » pt 16 gru, 2016

Przestroga przed firmą JULSTAR z katowic dom postawiony w 3 dni kasa zawinieta i tyle po firmie brak jakiego kolwiek kontaktu a dom stoi już poned 2 miesiąc i gnije taki tam sobie pomnik za 300 tysi tragedia

lacrymosa

Post autor: lacrymosa » pt 08 wrz, 2017

Witam Panie Wojciechu,
Bardzo proszę o przesłanie namiarów na rzetelne firmy budujące domy zarówno szkieletowe, jak i z bali. Jestem z Częstochowy i tam również zamierzam budować. Mój adres email: lacrymosa@wp.pl
Pozdrawiam i z góry dziękuję.

mati34

Post autor: mati34 » pn 25 wrz, 2017

Jeżeli chodzi o firmy wykonujące domy pasywne to kilka opisanych jest na mangopress.pl/firmy-wykonujace-realizujace-domy-pasywne-energooszczedne-w-polsce/ . Warto zerknąć z usług których warto skorzystać podczas projektu i budowy.

Izabela2

Post autor: Izabela2 » pn 11 gru, 2017

Witam,
Szukam firmy wykonawczej remontu starego 100 let domu czesciowo drewnianego w miejscowosci Szczyrk. Posiadam projekt budowlany przebudowy. Zalezy mi na uczciwej firmie budowlanej z doswiadczeniem( dom wpisany do gminnego rejestru zabytkow ) Izabela

alexinhio10

Post autor: alexinhio10 » pn 15 sty, 2018

Panie Wojtku proszę o namiar na dobrą firmę, która postawi dom z bali litych/klejonych na terenie Śląska tak do 250tys zł. Przesyłał mi Pan jakiś czas temu, ale niestety nie mam żadnej wiadomości w folderze, nie wiem dlaczego. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Zytek

Post autor: Zytek » śr 17 sty, 2018

Czasami nie warto jest ograniczać sie jedynie do poszukiwania firmy ze Śląska. Te większe firmy często działaja na terenie całego kraju. Ze swojej strony proponowałbym skontaktować się z firmą [ to nie miejsce na reklamę - Admin ] - firma z Białegostoku, ale inwestycji mają zrealizowanych bardzo dużo. SPecjalizują sie i w technologii murowanej i w technologii szkieletowej. Biorą na siebie wybudowanie domu od a do z. Razem z pomocą w załatwieniu formalnóści i wykończeniem.

kma1987

Post autor: kma1987 » śr 01 sie, 2018

Dzień dobry Panie Wojciechu,
Bardzo proszę o przesłanie namiarów na polecane firmy budujące domy szkieletowe.
Poszukuję firmy, która wybuduje nieduży dom piętrowy w stanie deweloperskim z garażem.
Proszę o mail m_przybyło@o2.pl
Pozdrawiam dziękuję

pentlanabzd

Post autor: pentlanabzd » ndz 07 paź, 2018

Dzień Dobry Panie Wojciechu,
proszę o przesłanie namiarów firm godnyc polecenia. Interesują mnie firmy z okolic Śląska (budowa będzie w okolicach Częstochowy), budujące domy z prefabrykatów/szkieletowych.
Dziękuje za pomoc.
Mateusz

Tomasz802

Post autor: Tomasz802 » pn 08 paź, 2018

Witam serdecznie! Panie Wojciechu - serdeczna prośba: proszę o ocenę (subiektywną rzecz jasna :) ) firmy Mawit z Imielina - czy warto sie nimi zainteresować, czy rozwiazania systemowe jakie proponują sa zgodne ze sztuką? Jesli ma pan takową wiedzę to proszę o odpowiedz na adres thomas802@wp.pl.
Dziękuję i pozdrawiam!

egzor

Post autor: egzor » pn 08 paź, 2018

Dzień dobry!
Również poszukuję solidnej firmy ze Śląska do budowy domu szkieletowego (budowa w okolicy Bytom/Będzin). Projekt domu to A-138. Podobno w Czeladzi jest dobra firma, znalazłem tam jedynie WZ-Projekt. Byłbym wdzięczy za pomoc i prosiłbym o informację na e-maila egzorek@gmail.com
Pozdrawiam
Rafał

Tomasz802

Post autor: Tomasz802 » pt 26 paź, 2018

Witam!
Panie Wojciechu, czy mial pan przyjemność być na budowie firmy Superhouse.pl z Tarnowskich Gór?
Czy wg pana warto się nimi zainteresować? Stosują systemy Steico. Proszę o odpowiedź na maila thomas802@wp.pl.
Dziękuję i pozdrawiam!

Puulsi

Post autor: Puulsi » sob 27 paź, 2018

Dzieki za polecenia :)

LukaszP

Post autor: LukaszP » sob 27 paź, 2018

Witam Panie Wojtku.
Ja również poproszę o namiary na sprawdzone firmy budujące w technologii szkieletowej (miejsce budowy Sosnowiec).
Z góry dziękuję i pozdrawiam.

kmiean

Post autor: kmiean » pn 29 paź, 2018

Dzień dobry,
Będę wdzięczna za przesłanie informacji dotyczących sprawdzonych i godnych zaufania firm na terenie Śląska i Małopolski, e-mail: kmiean@gmail.com.
Dziekuję!

mariusz19591

Post autor: mariusz19591 » pt 02 lis, 2018

Wiele osób szukało tutaj wykonawców domu szkieletowego ze Śląska - pochwalicie się na priv (mariusz040959@gmail,com) efektami. Poczta nie przyjmuje spamu więc dziękuję za wiadomości od firm.

Uri

Post autor: Uri » śr 14 lis, 2018

Witam wszystkich. Prosiłbym o namiar na firmy ktore budują do stanu deweloperskiego na terenie ślaska okolice Siewierza.
Z góry dziekuję i pozdrawiam.

renatta5
Kontakt:

Post autor: renatta5 » pt 16 lis, 2018

Super propozycje firm wykonawczych na Śląsku, jest w czym wybierać :)

itachi623

Post autor: itachi623 » śr 21 lis, 2018

Witam. Szukam jakis sprawdzonych firm budujące kanadyjki , najlepiej ze śląska lub sąsiednich wojewodztw. e-mail dawid623@op.pl Pozdrawiam i z gory dziekuje

gabrysia_em

Post autor: gabrysia_em » pn 14 sty, 2019

Dzień dobry,
jesteśmy z mężem zdecydowani na dom szkieletowy, ale największą obawę sieją złe opinie o różnych firmach wykonawczych. Czy mogłabym prosić o podpowiedź, które firmy z terenu śląska są warte swojej ceny i stosują wysokiej jakości materiały w budownictwie szkieletowym?
Podaję mail: gabrysiem@op.pl

Z góry bardzo dziękuję.

Lukasz125

Post autor: Lukasz125 » ndz 03 lut, 2019

Witam.
Planuje budowę domu szkieletowego na wiosnę 2020 na Śląsku. Proszę o podanie listy rzetelnych firm ze Śląska i okolic. Myślę o firmie Ibud z Pszczyny ale chętnie poznam inne firmy specjalizujące się w budowie domów szkieletowych.
Dziękuję i pozdrawiam
Łukasz

mariusz19591

Post autor: mariusz19591 » ndz 17 lut, 2019

Dziwne forum = pięć stron próśb o polecane firmy jakby nie można było napisać ich na priv i żadnych konkretów.

aluckos

Post autor: aluckos » śr 22 maja, 2019

Szukam wykonawcy do budowy Z182D Śląskie, będę wdzięczny za info na priv. kogo polecacie a od kogo trzymać się jak najdalej.

Ludmila

Post autor: Ludmila » wt 18 cze, 2019

Witam,
Wraz z mężem zdecydowaliśmy się na wybudowanie domu w konstrukcji drewnianej na terenie śląska. Naszych dwóch znajomych ( z rożnych okolic i nie znających się nawzajem ) budowało dom z firmą Drew-Inwest ( chyba mają siedzibę w Czechowicach-dziedzicach albo w Milówce). Generalnie obaj byli zadowoleni z tej współpracy chociaż mówili o drobnych nieścisłościach ale na tyle nie istotnych,że nie wpływało to na ostateczny ich osąd iż polecają tą firmę Drew-Inwest ze względu na duże doświadczenie i ludzkie podejście do klienta czyli nie chodzi o nabijanie kasy tylko aby wybudować porządny dom. Z tego względu również jesteśmy prawie zdecydowani na tą firmę ale chcielibyśmy poznać jakieś propozycje innych firm które będą miały takie same lub lepsze rekomendacje niż od naszych znajomych. Wiecie, budowa domu to na prawdę duża inwestycja dlatego chcielibyśmy dokładnie rozważyć wszystkie propozycje. Zatem prosimy o propozycje również innych firm budowlanych na adres siersciuch2002@poczta.onet.pl Z góry bardzo dziękujemy :)

gwiazdka130

Post autor: gwiazdka130 » pn 12 sie, 2019

Witam
Planuje budowę domu szkieletowego na Śląsku. Proszę o podanie listy rzetelnych firm ze Śląska i okolic. Myślę o firmie Mawit ale chętnie poznam inne firmy specjalizujące się w budowie domów szkieletowych.Moj adres email vikanka@op.pl
Dziękuję i pozdrawiam

marcino3d

Post autor: marcino3d » śr 21 sie, 2019

Witam, planuje budowy domu szkieletowego w Oświęcimiu. Proszę bardzo o podanie listy rzetelnych firm ze śląska / małopolski. Myślałem na poczatku o firmie Spomet ale poczytałem troszkę na forum i się obawiam. Mój mail marcino3d@o2.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”