Sposób na budowlańców

Interesujące miejsca w Sieci
Domino84

Sposób na budowlańców

Post autor: Domino84 » wt 03 lip, 2018

Niejednokrotnie spotkaliście sie pewnie z nietrzeźwymi budowlańcami przy stawianiu swojego wymarzonego domu. Zbieraliście na niego latami, albo latami będziecie go spłacać a tu fuszerka bo pracownik był pijany i źle wylał fundamenty, albo źle pomierzył i dom stoi krzywo. A jakby tak obowiązkowo wprowadzić ze każdy budowlaniec musi wszyć sobie wszywkę antyalkoholową? To nie są duże pieniądze, a robota będzie pożądanie wykonywana. Skończy sie era pijaczków na budowie

MajorDamage

Re: Sposób na budowlańców

Post autor: MajorDamage » wt 03 lip, 2018

Brak alkoholu na budowie nie gwarantuje nam dobrego, fachowego wykonania. Podstawa to znajomość tematu, papier potwierdzający umiejętności i ogólna ogłada. A z pracownikiem lub kimkolwiek do wykonywania jakichkolwiek prac budowlanych to jest już tragedia. Rynek się wyludnił a ludzie zza wschodniej granicy nie uratują sytuacji. Zatem: szanuj wykonawcę swego, bo możesz nie mieć żadnego.

Awatar użytkownika
The_evil_one

Post autor: The_evil_one » wt 03 lip, 2018

:shock:
Ty tak na poważnie, czy żartujesz z tą wkładką? Prowadzisz może samochód? Jeśli tak, to zacznijmy może od CIEBIE! Daj dobry przykład :twisted:

Romulus

Post autor: Romulus » wt 25 wrz, 2018

Popieram Majora, postawić flaszkę to będzie lepiej zrobione, niż przy kombinowaniu.

Awatar użytkownika
hutal

Post autor: hutal » czw 27 wrz, 2018

Kontroluj pracę, a nie trzeźwość. Najlepiej cyklicznie podjechać z zewnętrznym specjalistą, który oceni jakość wykonania.

czaprap

Post autor: czaprap » wt 02 paź, 2018

Nie można komuś kazać wszyć sobie wszywki antyalkoholowej... Ja przyjeżdżam niezapowiedzianie i na samym początku wyczułem alkohol od jednego i powiedziałem, że albo wraca do domu sam albo cala ekipa i od tego czasu mam spokój. Od ani jednego nie wyczuwam alkoholu

Awatar użytkownika
Czerwonacegla

Post autor: Czerwonacegla » śr 17 paź, 2018

Ty tak serio z tą wszywką? :D bez przesady... też jestem za tym, że pracownik powienien szanować swoją pracę i nie spozywać przed, ani w trakcie pracy alkoholu, ale no nie można komus kazać się zaszyć :D Jeśli fachowiec nie odpowiada to sie go zmienia. Ale biorąc pod uwagę dzisiejszy niedobór fachowców w praktycznych dziedzinach trzeba życzyc powodzenia :)
Dom jest tam, gdzie rodzina

renatta5
Kontakt:

Post autor: renatta5 » pt 16 lis, 2018

Ciekawe sposoby na budowlańców polecacie, nieźle ! :)

Maxl
Kontakt:

Post autor: Maxl » czw 22 lis, 2018

gruby pomysł z tą wkładką, powodzenia :D

Nickojw

Post autor: Nickojw » pn 17 cze, 2019

Serio....pozwalacie pić na budowie ?!
No to potem macie krzywe proste :)

Maro79ora
Kontakt:

Post autor: Maro79ora » pt 05 lip, 2019

Nie no najlepiej by na budowie alkoholu nie było, lecz zawsze można na koniec tygodnia pracy postawić robotnikom po czteropaku. Będą pewnie zadowoleni, a i bardziej się przyłożą do pracy w następnym tygodniu.

Awatar użytkownika
piterrek
Kontakt:

Post autor: piterrek » pn 23 wrz, 2019

Ja odkąd żyję, nie miałem jeszcze bezpośredniej styczności z alkoholizującymi się budowlańcami. Chyba miałem szczęście... albo za krótko jeszcze żyję na tym świecie :D

moso

Post autor: moso » śr 15 sty, 2020

od pewnego czasu u nas wszyscy korzystamy robiąc ekipą remonty z takich gotowych elementów https://flexgips.com/ - jak znamy dokładne wymiary i projekty, to zamawiamy sobie już poskładane konstrukcje pod zabudowy i praca idzie nam wówczas zdecydowanie szybciej :) dobry patent nie tylko dla budowlańców ale i laików którzy sami chcą sobie coś tam drobnego w domu poprawić

KamilNorw

Post autor: KamilNorw » sob 29 lut, 2020

Niestety tak to bywa w tego pracy. Błędów oraz nagannych krzywdzących zachowań ludzi nie da się uniknąć, ale nikt nie powiedział, że musimy być na nich skazani. Zamieszczając darmowe ogłoszenia możecie zwiększyć sobie możliwość poprzez pozyskania kogoś lepszego na miejsce pracowników. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
panbudowlaniec
Kontakt:

Post autor: panbudowlaniec » śr 04 mar, 2020

Dlatego wybieram tylko budowlańców z polecenia, szkoda mi czasu i pieniędzy na pomyłki. Wolę poczekać niż się przejechać

Marabowicz

Post autor: Marabowicz » śr 29 kwie, 2020

Czasami z nimi się dogadać to rzeczywiście jest duży problem, ale zawsze można spróbować dojść jakoś do porozumienia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Interesujące miejsca w Sieci”