Beskidy 94 - budowa z IBUD-em

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
jola1976
Posts: 2
Joined: Fri 09 Dec, 2011

Beskidy 94 - budowa z IBUD-em

Post by jola1976 » Fri 16 Dec, 2011

Od kilku lat interesuję się domami z drewna, bo taki dawno temu postanowiłem budować. Jakiś czas temu podpisałem umowę z IBUD-em na budowę domu Beskidy 94 - wersja podstawowa. Zakres prac, praktycznie maksymalny (poza panelami i drzwiami wewnętrznymi/zewnętrznymi). Kilka tygodni temu zaczęła się budowa. Lokalizacja - Bytom.
Gdy szukałem firmy, brałem pod uwagę właściwie 3. Po przeanalizowaniu różnych za i przeciw uzyskanych na podstawie różnych opinii na forach i rozmowach z inwestorami, zdecydowałem się na IBUD i Beskidy 94.
Jak na razie budowa idzie ok. Trochę się obawiam o pogodę ale póki co nie pada za wiele - taka zima trafia się chyba raz na 100 lat. Do tej pory miałem kilka uwag/spostrzeżeń ale na bieżąco udaje się je wyjaśniać. To jak na razie jest na plus dla IBUD-u.
Właśnie zaczęło padać. Idę jutro sprawdzić czy nie cieknie okno dachowe i czy nie leje się przy kominie.


jackub74
Posts: 1
Joined: Thu 16 Feb, 2012
Location: Gliwice

Post by jackub74 » Thu 16 Feb, 2012

Witaj Jola!!
Ja tez rozważam budowę z IBUD-em ale wersję 128. Czy można spotkać się z tobą na budowie?? Chciałbym zobaczyć jak to wygląda "na żywo". Jestem już po rozmowach z ludźmi, którym budowali i ogólnie opinie są pozytywne choć zawsze jest jakieś małe ale.

lukkan1
Posts: 2
Joined: Tue 21 Feb, 2012

Post by lukkan1 » Tue 21 Feb, 2012

To mój pierwszy post. Podpisałem już umowę z ibudem na Beskidy 94. Diabeł zawsze tkwi w szczegółach. Czy kosztorys zrobiony przez Ibud jest wiarygodny czy dostanę zawału podczas budowy?

Madzik999
Posts: 2
Joined: Fri 17 Feb, 2012

ibud

Post by Madzik999 » Fri 24 Feb, 2012

Witam,
mam pytanie, jesteśmy zainteresowani budową domku Beskidy 94B ale nie wiemy na jaka elewację sie zdecydować oraz ile wyniosły kogoś fundamenty na szkodach wykonywane przez nich, może ktoś mógłby się podzielić swoją wiedzą na ten temat? a przy okazji P. lukkan1 jakie terminy mają aktualnie?
Z góry dziękuję i pozdrawiam.

jola1976
Posts: 2
Joined: Fri 09 Dec, 2011

Post by jola1976 » Wed 07 Mar, 2012

Budowa się jeszcze nie skończyła, zostało kilka rzeczy do zrobienia więc podsumowanie za pewnie miesiąc

User avatar
Deka
Posts: 9
Joined: Mon 12 Mar, 2012
Location: Katowice

Post by Deka » Thu 12 Apr, 2012

Mozna liczyc na jakas opinie?



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”