Problem z garażem

Techniczne aspekty budowy domów szkieletowych
Post Reply
JarcekP
Posts: 2
Joined: Tue 19 Jun, 2012

Problem z garażem

Post by JarcekP » Thu 21 Jun, 2012

Witam wszystkich forumowiczów. mam problem przy budowie garażu w konstrukcji szkieletowej. Szukałem przez wiele godzin informacji w temacie który mnie interesuje, ale nie udało mi się znaleźć..
Otóż na czym polega mój problem... Garaż będzie posiadał dwa wjazdy oraz bramy segmentowe podnoszone montowane od wewnątrz. Będę wdzięczny za pomoc szanownych forumowiczów w podpowiedzi jak uszczelnić połączenie podjazdu ze ścianami oraz wnękami wjazdów. Wjazd chcę zrobić jeden szeroki dla dwóch otworów. Nie wiem także jak poprawnie wykonać wentylację pod styropianem skoro podjazd będzie się praktycznie łączył za ścianą pomiędzy wjazdami oraz jak uszczelnić same wnęki. Nadmieniam, że montowany będzie styropian zwykły na drewnianych listwach , a listwy na wiatroizolacji.
Myślałem aby wywinąć na poszycie część izolacji poziomej wychodzącej spod podwaliny i całość przykryć wiatroizolacją ale nie mam pewności czy to dobry pomysł.
Będę wdzięczny za wszelkie sugestie i podpowiedzi.
Pozdrawiam


JarcekP
Posts: 2
Joined: Tue 19 Jun, 2012

Post by JarcekP » Mon 25 Jun, 2012

Tylu fachowców na forum i nikt nie podpowie jak sobie poradzić z kwestią poruszoną powyżej?

User avatar
TERMIT
Posts: 486
Joined: Mon 12 Mar, 2012

Post by TERMIT » Mon 25 Jun, 2012

Post usunię™ty na prośbę autora.


Post Reply

Return to “Wymagania techniczno-montażowe domów szkieletowych”