Top Bud

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
Marek Szczęsny
Posts: 5
Joined: Sun 24 Jun, 2007

Top Bud

Post by Marek Szczęsny » Sat 10 Jan, 2009

Drodzy Forumowicze.
Zamierzam budować z firmą Top Bud z Warszawy. Proszę o wasze opinie na ich temat. Będą mi one pomocne w podjęciu decyzji o wyborze firmy.
Pozdrawiam


tapi
Posts: 25
Joined: Sat 08 Dec, 2007
Location: warszawa

top bud

Post by tapi » Tue 13 Jan, 2009

moim zdaniem firma bardzo solidna znaja się na robocie robia szybko sledziłem kilka ich robót na kazdym etapie rozmawiałem z inwestorami wszystko w naljlepszym porzadku .na wiosne zaczynam z nimi budowe czekam na pozwolenie mysle ze warto, chetnie podziele sie z toba na wzajem doswiadczeniami z firma topbud jakie sa twoje spostrzezenia takze klikaj tapicer.75@interia.pl lub na forum. gdzie chcesz budować????
pozdrawiam piotr

tapi
Posts: 25
Joined: Sat 08 Dec, 2007
Location: warszawa

top bud

Post by tapi » Tue 13 Jan, 2009

moim zdaniem firma bardzo solidna znaja się na robocie robia szybko sledziłem kilka ich robót na kazdym etapie rozmawiałem z inwestorami wszystko w naljlepszym porzadku .na wiosne zaczynam z nimi budowe czekam na pozwolenie mysle ze warto, chetnie podziele sie z toba na wzajem doswiadczeniami z firma topbud jakie sa twoje spostrzezenia takze klikaj tapicer.75@interia.pl lub na forum. gdzie chcesz budować????
pozdrawiam piotr

tapi
Posts: 25
Joined: Sat 08 Dec, 2007
Location: warszawa

top bud

Post by tapi » Tue 13 Jan, 2009

moim zdaniem firma bardzo solidna znaja się na robocie robia szybko sledziłem kilka ich robót na kazdym etapie rozmawiałem z inwestorami wszystko w naljlepszym porzadku .na wiosne zaczynam z nimi budowe czekam na pozwolenie mysle ze warto, chetnie podziele sie z toba na wzajem doswiadczeniami z firma topbud jakie sa twoje spostrzezenia takze klikaj tapicer.75@interia.pl lub na forum. gdzie chcesz budować????
pozdrawiam piotr

Marek Szczęsny
Posts: 5
Joined: Sun 24 Jun, 2007

Re: top bud

Post by Marek Szczęsny » Sat 17 Jan, 2009

Zamierzam budować pod Grodziskiem Maz. Obecnie rysuję projekt w biurze Top Budu i określamy kosztorys.

tapi
Posts: 25
Joined: Sat 08 Dec, 2007
Location: warszawa

top bud

Post by tapi » Wed 21 Jan, 2009

cześć jaki dom będziesz budował powierzchnia jakie ogrzewanie wybrałeś???????????

Marek Szczęsny
Posts: 5
Joined: Sun 24 Jun, 2007

Re: top bud

Post by Marek Szczęsny » Wed 21 Jan, 2009

Dom dwurodzinny o powierzchni około 200 m2. Zdecyduję się najprawdopodobniej na pompę ciepła. Co sądzisz o takim rozwiązaniu?

tapi
Posts: 25
Joined: Sat 08 Dec, 2007
Location: warszawa

Post by tapi » Mon 26 Jan, 2009

myślą że dobre ale drogie

Lulu2008
Posts: 1
Joined: Mon 03 Aug, 2009

Post by Lulu2008 » Mon 03 Aug, 2009

witam:)
my zamierzamy takze tą firme wybrac i zaczac budowe od marca 2010 roku. troszke mnie przeraza ze jednak cala ta budowa nie bedzie taka kolorowa i taka latwa jak p.Marek okresla na wstepnych spotkaniach. w sumie to pierwsza firma na ktor a nie znalazlam nigdzie negatywow, wiec moze sie uda? chetnie bym poznala opinie kogos kto mieszka w takim domku juz kilka lat i co sadzi o tej firmie juz po calosci wykonania.

Marek Szczęsny
Posts: 5
Joined: Sun 24 Jun, 2007

Post by Marek Szczęsny » Fri 18 Sep, 2009

Obecnie trwa budowa mojego domu. Powstaje poddasze. Dotychczas mogę ocenić współpracę pozytywnie. Organizacja budowy Top Budu jest bardzo sprawna i dom powstaje szybko. Niewątpliwą zaletą jest elastyczność na potrzeby klienta (sprawy formalne i bankowe), pomoc i współpraca. Warto korzystać z rad p. Marka - pragmatyzm. Na etapie kosztorysowania należy dokładnie określić zakres robót. Elastyczność zmniejsza się po podpisaniu umowy, ale jest to naturalne. Drewno do budowy szkieletu jest wykorzystywane bardzo oszczędnie. Generalnie polecam. Zobaczymy jak będzie dalej.
Attachments
P1040956.JPG

Tomek2011
Posts: 2
Joined: Mon 12 Oct, 2015

Re: Top Bud

Post by Tomek2011 » Mon 12 Oct, 2015

Witam serdecznie,
Jestem na etapie wyboru wykonawcy swojego "Kanadyjczyka". Chciałbym Cię w związku z tym zapytać, jak po latach oceniasz jakość wykonania budynku przez Firmę Top Bud? Czy mieszka się dobrze? Czy są jakieś mankamenty, które wyszły po czasie? Nie mówię tylko o jakości wykonania, ale też o rozwiązaniach architektonicznych i instalacyjnych budynku? Czy możesz podzielić się takimi informacjami? Na pewno będą dla mnie bardzo wartościowe.
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Tomek



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”