Dośiadczenia z firmą Domikon

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
Lucjan
Posts: 5
Joined: Tue 23 Oct, 2007

Dośiadczenia z firmą Domikon

Post by Lucjan » Mon 03 Mar, 2008

Czy współpracował już ktoś z firmą DOMIKON www.domikon.pl lub EURODOMY www.eurodomy.pl ? Bardzo prosze o podzielenie się opiniami na temat tych firm.
Pozdrawiam :grin:


legionus
Posts: 7
Joined: Fri 12 Mar, 2010
Location: Wrocław

Post by legionus » Tue 21 Dec, 2010

Witam serdecznie, po dogłębnym przeanalizowaniu rynku podpisałem umowę na budowę domu z firmą Domikon. Na dzień dzisiejszy jestem zadowolony z oferty oraz zakresu prac który mi zaproponowano. Jak będzie dalej postaram się relacjonować.

agapiek
Posts: 2
Joined: Fri 25 Mar, 2011

Post by agapiek » Fri 25 Mar, 2011

firme DOMIKON moge polecic kazdemu! od poczatku wspolpraca przebiegala bez zadnych problemow, co wiecej bylismy nawet zaskoczeni nietypowym podejsciem do inwestora - bardzo profesjonalnie i "nie ma ze sie nie da". dom zostal wybudowany w 4 m-ce praktycznie, nie liczac wczesniejszych 2 tyg na fundamenty. dom budowalismy pod klucz, wietnie uzupelniajce sie ekipy, zadnych przestojow i czekania na kolejnych majstrow. mieszkamy juz 2 m-ce i sezon zimowy naprawde nas zaskoczyl. dom cieply i oszczedny. szczerez polecam, chetnie dpowiem na wszekie pytania, pozdr
Attachments
salon male.jpg
salon w budowie:)

legionus
Posts: 7
Joined: Fri 12 Mar, 2010
Location: Wrocław

Nie chwal dnia przed zachodem słońca - chwal DOMIKON

Post by legionus » Wed 11 May, 2011

Fundament już jest, zrobili rzetelnie, sprawnie i w terminie, odpowiadali na każde moje pytania rozwiewając moje wszelkie wątpliwości. Na tą chwilę sytuacja wygląda tak; Domikon wywiązuje się w 100% z umowy i terminów zawartych w umowie, a my nie.
Miałem obawy co do wykonawcy, a tu okazuje się że trzeba mieć na uwadze Bank finansujący nasze przedsięwzięcie, bo robi co chce i w żaden sposób nie trzyma się terminów płatności kolejnych transz. I tu firma Domikon z Panią Anną na czele kolejny raz pokazała swą klasę i okazała się dla nas wsparciem.

legionus
Posts: 7
Joined: Fri 12 Mar, 2010
Location: Wrocław

Dom zbudowany z firmą Domikon

Post by legionus » Wed 28 Dec, 2011

Polecam wszystkim firmę Domikon, dom został zbudowany zgodnie ze sztuką kierownik budowy był bardzo skrupulatny a jednak to nie przeszkadzało wykonawcy domu. Dom jest ciepły a opieka nie zakończyła się tylko na budowie ale trwa nadal. W każdej chwili kiedy zadzwonię na pytania uzyskuję odpowiedzi, nie jest tak że rozliczyłem się to mogę zapomnieć o pomocy czy nie daj Boże reklamacji. Jestem zadowolony i jedno czego nie mogę sobie darować to tego że nie skorzystałem kompleksowo z usług Domikonu i nie wziąłem domu pod klucz. Ale człowiek uczy się na błędach.Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”