Możesz również polubić…

4 komentarze

 1. ankara pisze:

  Ile ja bym dała za taki domek z bali… ten styl jest przepiękny. Już myślę jak bym urządziła taką chatkę! Na początek jakieś fajne meble do kuchni, ostatnio koleżanka zamawiała, była bardzo zadowolona. A wy macie jakieś doświadczenia?

 2. Hosting pisze:

  Domy z drewna moga byc wysokie czy wielokondygnacyjne. Mozliwa wysokosc domu nie zalezy od drewna, a od tego, czy buduje go profesjonalista, czy amator.

 3. Mag pisze:

  Domy drewniane z bali są przepiękne, niezwykle klimatyczne i maja dobry wpływ na nasze zdrowie. Sama chciałaby kiedyś w takim domu zamieszkać. Niezwykle urokliwe domy z bali widziałam na Mazurach. Do ich budowy wykorzystuje się lokalny materiał jakim jest bal z sosny mazurskiej. Niezwykle wytrzymały i odporny na warunki klimatyczne materiał. Budowa tych domów trwa niebywale krótko, a opcja budowy pod klucz” pozwala na wprowadzenie się w jego progi zaraz po zakończeniu budowy.

 4. Dawid pisze:

  Dość często dowozimy towar budowlany na Skandynawię, spore powodzenie takie mają w Szwecji i powiem szczerze – jak się dorobię to przeniosę się do takiej konstrukcji z rodziną. Człowiek wychowany w pudełkowym bloku z wielkiej płyty może tęsknie patrzeć na tę wolność zawartą w drewnianym domu. Zawsze mnie ciekawiło co w nich jest tak ukrytego, że ludzie lgną do nich pomimo takich nowości technologicznych w materiałach budowlanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15 − dwanaście =