Sam zbuduj swój dom

Firmy Jarpol – www.jarpol.com.pl i Limba – www.domylimba.pl , członkowie Stowarzyszenia Dom Drewniany – www.domydrewniane.org – wprowadziły na rynek całkowicie nowy produkt o nazwie „DOM do samodzielnego wykonania”. To bardzo interesująca propozycja dla osób, które chcą obniżyć koszty budowy wymarzonych „czterech kątów”, a jednocześnie mają zamiłowanie do majsterkowania na zdecydowanie większą skalę.

Pod hasłem „Sam sobie zbuduj nowy dom” firmy Jarpol i Limba oferują zakup modułowych segmentów, pozwalających na wzniesienie budynku parterowego o klasycznej i nieskomplikowanej bryle. Proponowane moduły ścian zewnętrznych poszyte są płytami fermacell o grubości 10 mm. Wszystkie segmenty budynku mają nieduże formaty, co umożliwia ich łatwy montaż.

22_IX_14  2_X_14

„Czas budowy domu do stanu surowego, dla czteroosobowej ekipy, to około 3 dni. Na ten stan składają się prace związane z montażem podwalin, stawianiem ścian zewnętrznych i ścian wewnętrznych oraz roboty konstrukcyjne związane z budową i uszczelnieniem dachu. Natomiast przewidywany okres przygotowania domu do stanu deweloperskiego to okres około 2 miesięcy” – zapewnia Wojciech Przynoga, prezes firmy Jarpol.

Na dzień dzisiejszy, do samodzielnego montażu z segmentów, dostępny jest dom parterowy o powierzchni użytkowej 63,10 m2 + taras 19,25 m2. Cena netto projektu wraz ze wszystkimi modułami oraz instrukcją montażu to 39.560 zł.

    Kompletny zestaw zawiera:

  • segmenty ścian zewnętrznych z płytą fermacell o gr. 10 mm
  • segmenty ścian działowych
  • podwaliny i górne oczepy
  • konstrukcję dachową
  • uszczelki pod podwalinę
  • uszczelki na łączenie segmentów
  • membranę dachową, kontrłaty
  • instrukcję montażu

Czas oczekiwania na cały zestaw to 30 dni od daty podpisania zlecenia.

Proponowany dom składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym (28,8 m2), dwóch sypialni (8,8 oraz 8,5 m2), łazienki (5 m2), pomieszczenia gospodarczego (3 m2), przedpokoju (5,8 m2), wiatrołapu (1,8 m2) oraz garderoby (1,4 m2). Na zewnątrz znajduje się zadaszony taras o powierzchni 19,25 m2. Istnieje również możliwość wykonania modułowych segmentów pod inne projekty dostarczone przez inwestorów. Oczywiście inwestorzy mogą także liczyć na wsparcie techniczne i pomoc obu firm w całym procesie budowy domu.

 

Więcej informacji na stronach: www.jarpol.com.pl i www.domylimba.pl

Artykuł pochodzi ze strony – http://www.fermacell.pl/pl/content/fermacell-aktualnosci_2645.php

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 + 6 =