NOWOŚĆ – Zbuduj sam drewniany dom

Od autora:

W ninejszym poradniku, a właściwie instrukcji samodzielnego montażu domu drewnianego, pokazałem, jak zbudować niewielki budynek mieszkalny.

Nie będę udawadniał w nim wyższości budynku drewnianego nad murowanym lub odwrotnie.

Jeżeli kupujesz tę instrukcję, to zbaczy że jesteś zainteresowany budową domu w technologii lekkiego szzkieletu kanadyjskiego. Jest on tani budowie i eksploatacji. łatwy do wykonania a także ekonomiczny i energooszczędny w użytkowaniu.

Przyjęte rozwiązania konstrukcyjne są proste w wykonaniu, a więźba dachowa z powtarzalnych elementów zbudowanych z szablonu gwarantuje ich orawidłowy montaż.

O projekcie

Przedstawiony projekt cechuje się prostą bryłą nie zawierajacą trudnych do wykonania elementów architektonicznych. Powierzchnia użytkowa to prawie 100 m2, co pozwoli zaspokoić potrzebę komfortowego mieszkania dla rodziny 2 + 2.

W skłąs=d projektu wchodzą 3 sypialnie, w tym dwie o powierzchni 14 m2 i jedna 12 m2., salon 27 m2 z otwartą kuchnią 8 m2 oraz spiżarkĄ lub kotłownią o powierzchni 5 m2. Dostępna jest także łazienka i wydzielone WC.

Autor Instrukcji: arch. Marek Bajer

UWAGA: Instrukcja dostępna na stronie – http://budujzdrewna.pl/sklep

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. dariusz pisze:

    Pozycja bardzo plastycznie pokazuje budowę domu z drewna. Mam tylko kilka uwag. Nie pokazano wiatroizolacji oraz paroizolacji. Może to budującego wprowadzić w błąd. Ponadto mam wątpliwości do do styropianu jako ocieplenia wewnątrz ściany i podłogi, oraz co do połączenia ścian wewnętrznych z zewnętrznymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 + siedem =